Камін у вітальні: стильні рішення дизайну 2018

Камін у вітальні: стильні рішення дизайну 2018

Сьогодні камін вже давно перестали використовувати виключно для обігріву будинку. Сучасні рішення дизайну в 2018 році пропонують чудові ідеї для інтер’єру. Камін наповнить будинок спокійною і затишною атмосферою. Біля нього можна влаштувати гарну зону відпочинку, розташувавши компактний диван або пару крісел.

Як правило, саме камін стає центральним елементом вітальні. Від його розташування і оформлення буде залежати вибір меблів, декоративних елементів і, власне, самої стилістики кімнати. Камін встановлюють у стіну або біля неї, тому важливо, щоб підлога була міцною і витримував велике навантаження.

Де встановити?

Вибираючи місце для каміна, важливо орієнтуватися не лише на особисті переваги, але і враховувати деякі нюанси:

встановлювати камін можна як на внутрішній стіні, так і на зовнішній;
важливо визначитися з місцем виходу димової труби, з-за цього внутрішні стіни не завжди підійдуть для установки каміна;
розміщення каміна на зовнішній стіні потребує дозволу відповідних органів, щоб вивести димар на вулицю;
монтуючи трубу в дерев’яному будинку, дотримуйтесь заходи пожежної безпеки.

Кутовий камін в інтер’єрі вітальні

Головне достоїнство кутових камінів — це економія житлової площі, адже кутове розміщення зазвичай забирає мало простору. Завдяки цьому такий камін ідеальний не тільки для великих віталень і залів, але і для маленького кабінету або спальні.

Кутові каміни по конструкції бувають:

  1. симетричні;
  2. асиметричні.

Симетричний камін вимагає певної розстановки меблів і розміщення предметів декору. Він завжди буде центральним місцем в приміщенні.

Несиметричний камін, як правило, є елементом зонування в інтер’єрі. З його допомогою можна стильно і ефектно відокремити одну функціональну зону кімнати від іншої. Звичайно, несиметричні моделі камінів найчастіше розраховані на досить просторі приміщення.

 

Електричний камін у вітальні

Облаштувати дров’яної камін в квартирі неможливо з технічних причин. Але сучасний дизайн інтер’єру прогресує, пропонуючи покупцям широкий асортимент абсолютно безпечних для побуту електрокамінів. Їх мобільність не прив’язує до стаціонарного розташування, що дуже зручно під час проведення ремонтних робіт.

Існує велика кількість розмірів, форм, країн виробників самих порталів (зовнішнього корпусу) електричного каміна. Вибір залежить тільки від ваших фінансових можливостей. Для тих, хто тяжіє до всього натурального, є каміни, імітують живе полум’я, та так, що деколи відрізнити справжній камін від електричного майже неможливо.

Газовий камін у вітальні

Газові каміни від дров’яних відрізняються технологією розпалювання і підтриманням температурного режиму, який можна регулювати. Додаткова перевага (а для деяких і недолік — відсутність дров.

Фальш-камін у вітальні

Влаштування фальш-каміна — альтернативний варіант для тих, хто бажає створити самобутню атмосферу у вітальні з мінімальними грошовими витратами. Фальш-каміни виконують виключно декоративну функцію. Конструкція з облицювальної цегли, гіпсокартону, інших матеріалів, складена своїми руками, стане чудовою прикрасою кімнати. Помістивши в декоративний камін красиво складені дрова, витончені свічки або улюблені сімейні фотографії, ви побачите, наскільки затишно і тепло стане вашому серцю.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *