Ідеї оформлення сучасної вітальні

Ідеї оформлення сучасної вітальні

Для того щоб ефектно оформити сучасну вітальню, недостатньо правильно підібрати колірну палітру, оздоблювальні матеріали і меблі – потрібно додати інтер’єру особливий характер, свій, унікальний почерк. Адже вітальня – це візитна картка будь-якого житла. Це не тільки спільна кімната для збору всіх домочадців, але й приміщення, в якому приймаються гості, влаштовуються вечірки, святкування. Вітальня – простір, який вдається уважно розглянути гостю, що вперше потрапила в будинок або квартиру. Саме тому дизайнери рекомендують звернути особливу увагу на вибір дизайну для вітальні – її оформлення задасть тон для всього житла. Сподіваємося, що сучасні дизайн-проекти віталень, які ми пропонуємо в цій публікації, допоможуть вам надихнутися для складання власного, унікального інтер’єру сімейної кімнати вашої мрії.

 

Сучасний дизайн вітальні

 

 

Кімната-студія – актуальна дизайнерська ідея протягом багатьох сезонів. Поєднання декількох функціональних сегментів в одному приміщенні дозволяє створити зручну, простору і світлу обстановку навіть на невеликій площі. Відсутність перегородок, рясне природне освітлення (як правило, від двох або трьох великих вікон) дозволяє поєднувати у вітальні кухню і їдальню, створюючи багатофункціональне, але при цьому просторе приміщення. Зонування при цьому відбувається в основному за допомогою меблювання, системи освітлення і килимових покриттів (найчастіше виділяється сегмент відпочинку), а ось оздоблення поверхонь у всіх зонах використовується одна, винятком є тільки оформлення поверхні кухонного фартуха.

 

 

Поєднання функціональних зон

 

Крім інтеграції кухонного та столового сегмента в приміщення вітальні, поєднувати зону відпочинку можна з робочим місцем (невеликий домашній офіс) або бібліотекою. Подібне поєднання можливе навіть в невеликих просторах – для встановлення письмової або комп’ютерного столу сучасної моделі (більше схожою на нешироку консоль) необхідно зовсім небагато корисного простору. Та й розміщення книжкового стелажу не потребує великих витрат – його можна розташувати навколо віконних або дверних прорізів, трохи скоротивши площа кімнати на ширину відкритих полиць.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *