Ванна, суміщена з туалетом – особливості оформлення

Ванна, суміщена з туалетом – особливості оформлення

Незалежно від того, які причини спонукали вас поєднати ванну кімнату з туалетом або ви отримали таке утилітарне приміщення в готовому вигляді – перед тим, як перейти до безпосереднього ремонту, необхідно вирішити ряд питань. В залежності від розмірів сполученого простору, необхідно буде визначитися з мінімальним набором сантехніки, систем зберігання та аксесуарів для ванної кімнати. Враховуючи, що в більшості стандартних квартир часів споруди минулого століття, ванна кімната являє собою скромне за розмірами приміщення, без дизайнерських прийомів по раціональному розподілу предметів інтер’єру і візуального розширення простору, не обійтися. Сподіваємося, що зібрані нами фото ванних кімнат, суміщених з туалетами, допоможуть вам визначитися з плануванням утилітарного приміщення, вибором колірної палітри і способів зорового збільшення простору.

Особливості планування суміщеного утилітарного приміщення

При з’єднанні двох невеликих приміщень (ванни і туалету) завжди виходить більша за площею простір, який володіє рядом переваг:

за рахунок збільшення площі, можна створити більш ергономічну, комфортну і практичну обстановку;
можна використовувати стандартні, а не малогабаритні моделі сантехніки (побутової техніки, якщо це необхідно);

враховуючи, що забирається стінка, що розділяє два приміщення, витрати на ремонт скорочуються на обробку цієї поверхні (економія також простежується на установці тільки однієї двері на вході в поєднане приміщення);

здійснювати прибирання в одному приміщенні також буде простіше і швидше (менше витрат на чистячі засоби);

у збільшеному просторі можна підвищить рівень естетики – «заховати» всі інженерні системи, розташувати сантехніку по нормам ергономіки, додати пральну машину, якщо в цьому є необхідність, розташувати системи зберігання з високим рівнем зручності, використовувати подвійну раковину для економії часу на збори вранці.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *