Ванна кімната 2017: актуальні ідеї дизайну

Ванна кімната 2017: актуальні ідеї дизайну

Саме з цієї кімнати кожен з нас починає свій ранок, готується до нового дня, здійснюючи традиційний ритуал. Саме цим приміщенням і закінчується наш день, коли після трудових подвигів необхідно розслабитися, освіжитися і підготуватися до сну. Складно переоцінити важливість складання грамотного, практичного, функціонального та красивого інтер’єру ванної кімнати. Адже найчастіше планувати розташування набору сантехніки, систем зберігання та аксесуарів припадає на невеликій площі ванної в стандартній квартирі. І тому всі поради дизайнерів з візуального розширення простору знадобляться більшості з нас.

Сучасний дизайн маленької ванної

Але будь-який господар квартири або приватного будинку бажає бачити свою ванну кімнату не тільки комфортною, зручною і практичною з точки зору догляду, але і стильною, сучасною, актуальною нинішнім течіям в моді дизайн інтер’єру. А моді ця не стоїть на місці – виробники сантехніки пропонують нам нові, оригінальні моделі зі своїх колекцій, оздоблювальні матеріали удосконалюються і стають більш практичними, надійними і простими в монтажі та догляді. Сучасні аксесуари для ванної кімнати здатні не тільки полегшити всі водні та санітарно-гігієнічні процедури, але і своїм зовнішнім виглядом перетворити дизайн приміщення, привнести оригінальність, акцент чи підкреслити обрану стилістичну лінію оформлення.

 

Дизайн ванної кімнати з туалетним столиком

 

 

Багато з тенденцій в оформленні ванних кімнат в прийдешньому сезоні перегукуються з існуючими мотивами сучасної стилістики. Адже практичність, зручність і краса ніколи не виходять з моди. Але з’являються і зовсім нові варіанти мейнстрімів, з якими ми хотіли б познайомити вас з допомогою переконливо збірки дизайн-проектів, зібраних по всьому світу.

Останні тренди в дизайні ванних кімнат

У ванній кімнаті ми всі прагнемо оточити себе обстановкою, яка допоможе розслабитися і відпочити в кінці робочого дня і буде стимулювати до дії вранці. Близькість до природи, пошук гармонії і балансу, економія енергії і використання сучасних інновацій – ось основні тенденції в дизайні утилітарних приміщень. Сучасні дизайнери на кількох квадратних метрах здатні об’єднати естетику, екологію і технологію, створивши справді комфортний, функціональний і безпечний інтер’єр.

 

 

Декор в строгому інтер’єрі

 

Ванна кімната, нарівні з кухонним простором, є одним з найпопулярніших приміщень в будь-якому житлі. Всі члени сім’ї проводять багато часу протягом дня у ванній кімнаті, тут же здійснюється основний витрата води (за останніми підрахунками – близько 100 літрів в день на одного члену родини), а значить питання правильної планування простору і економії енергії будуть ключовими аспектами у складанні списку справ з ремонту або редизайну приміщення для водних і санітарно-гігієнічних процедур.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *