Обробка ванної кімнати пластиковими панелями

Обробка ванної кімнати пластиковими панелями

Традиційним варіантом облицювання стін ванної кімнати вважається оздоблення керамічною плиткою. Міцна і довговічна, стійка до вологи і температурних перепадів, не вигоряє і легко піддається очищенню – кераміка для ванної кімнати є відмінним способом захисту стін та підлоги.

Але очевидний недолік керамічної плитки – висока вартість самого матеріалу і його монтажу (а в більшості випадків без допомоги фахівців не обійтися) відлякують багатьох господарів, бажають зробити ремонт в своїй ванній кімнаті. В якості доступною за вартістю альтернативи найчастіше виступають пластикові панелі. Крім демократичної ціни, пластик для облицювання стін і стелі володіє ще однією важливою перевагою – з його монтажем здатний впоратися навіть недосвідчений власник квартири або будинку, достатньо володіти необхідними інструментами, допоміжним матеріалом і вільним часом.

Переваги та недоліки пластикових панелей для обробки ванної кімнати

Більшість панелей ПВХ (полівінілхлорид) представляють собою прямокутні пустотілі вироби з перфорацією всередині і шаром пластику зовні. На шар ПВХ може бути нанесений малюнок (часто імітує мармур або деревину), фотодрук, орнамент або просто кольоровий тон. Поверхня стінових і стельових панелей може бути матовою або глянсовою. Панелі можуть мати різну ширину – від 10 до 25 див.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *