Маленька ванна кімната – дизайн 2017 року

Маленька ванна кімната – дизайн 2017 року

У більшості стандартних квартир нашої країни ванні кімнати являють собою більш ніж скромні по площі приміщення. На 3.5-4-х квадратних метрах необхідно розмістити сантехніку з аксесуарами, системи зберігання і в деяких випадках навіть пральну машину.

 

При всьому при цьому важливо створити не просто функціональне приміщення, але й естетичну, комфортабельну атмосферу, в якій можна розслабитися в кінці робочого дня і зарядитися тонусом на початку наступного. Завдання непросте, але здійсненне. За довгі роки роботи з малогабаритними утилітарними просторами дизайнери накопичили чималий досвід по створенню раціонального дизайну приміщення.

 

Якщо фізично збільшити обсяги немає можливості, значить, необхідно забезпечити, принаймні, візуальне розширення простору за допомогою дієвих дизайнерських прийомів. Приклади подібних способів оформлення, а також ефективні схеми розташування сантехніки в рамках маленьких ванних кімнат ви знайдете в нашій добірці зі 100 сучасними, практичними і зовні привабливими дизайн-проектами ванних кімнат.

Світлий інтер’єр маленької ванної кімнати

Чим менший простір, тим ретельніше повинна бути проведена підготовка до його оформлення. Дизайнеру ратують за тотальне планування – вибираються абсолютно всі елементи інтер’єру – від труб водопроводу до аксесуарів типу мильниць і полотенцедержателей. Детальна підготовка до ремонту допоможе вам не тільки витримати загальну концепцію, не пропустивши жодної дрібниці, але і заощадити час і гроші. Отже, на вибір дизайну маленької ванної кімнати, на планування розташування сантехніки впливати наступні фактори:

  • форма приміщення (в стандартних квартирах ванні кімнати майже всі мають однакову планування, в приватних будинках або апартаментах після перепланування – можливі варіанти);
  • проходження ліній комунікації (за рідкісним винятком, будь-які інженерні системи, що проходять у ванних кімнатах, можна переносити для зручності розташування сантехніки);
  • розташування дверного отвору, наявність вікна (перевісьте двері таким чином, щоб вона не відкривалася всередину ванної кімнати, а у коридор, спальню або вітальню);
  • можливість установки примусової системи вентиляції (як правило, з цим пунктом не виникає проблем в квартирах самої різноманітної модифікації).

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *