Аксесуари для ванної кімнати – стиль в дрібницях

Аксесуари для ванної кімнати – стиль в дрібницях

Ванна кімната – це не тільки приміщення для санітарно-гігієнічних процедур, але і місце для розслаблення, відпочинку і приведення себе у форму. При створенні інтер’єру цього багатофункціонального простору важлива кожна дрібниця. Особливо, якщо ці дрібниці здатні не тільки виконувати свої функції, але і прикрашати оформлення кімнати. До того ж, важливо не забувати, що ванна кімната – одна з візитних карток житла.

 

Якщо в спальню, кабінет або бібліотеку гості можуть і не зайти, то утилітарне приміщення обов’язково відвідають. Увагу ваших гостей, без сумніву, приверне не тільки загальне оформлення ванної кімнати, але і безліч доповнень і аксесуарів, здатних зробити перебування в цьому приміщенні більш комфортним і приємним.

Великий асортимент додаткових елементів для ванної

 

Не перелічити всіх додаткових елементів, якими можна наситити інтер’єр ванної кімнати. Але в спробах облаштувати своє утилітарне приміщення з максимальним комфортом, важливо не упустити межі розумного і не захламить скромне (як це найчастіше буває в російських квартирах) за площею простір. Перш ніж відправитися в магазин для придбання аксесуарів у ванну кімнату, необхідно окреслити коло необхідного і бажаного, прийшовши до розумного компромісу. Складіть детальний список додаткових елементів – від килимка для душової кабіни до дзеркала, від рушникосушки до гачків для одягу.

 

Аксесуари, що кріпляться до стіни

 

До цієї групи додаткових елементів інтер’єру ванної кімнати можна віднести абсолютно всі аксесуари, монтаж яких передбачає якесь кріплення до вертикальних поверхонь приміщення. До настінних аксесуарів відносять:

дзеркала;
полички;
ручки і власники (в душових кабінах, гидробоксах і просто біля ванни);
рушникосушки;
гачки, власники і штативи для розвішування речей та рушників;
настінні світильники.

 

Ні одна ванна кімната не може обійтися без дзеркала (а іноді і не один). В залежності від обраної стилістики оформлення приміщення, це можуть бути як прості і лаконічні дзеркала без рам, так і розкішні настінні елементи з багатим декоруванням. Якщо у ванній кімнаті встановлено дві раковини, то над ними може розташовуватися як одне велике дзеркало, так і пара настінних елементів. Перед вами приклад вибору дзеркал для сучасного стилю оформлення ванної кімнати – строгі форми і відсутність декору підкреслюють лаконічність стилістики.

  1. В сучасному стилі
  2. В мінімалістському стилі
  3. Гра контрастів і блиску

У класичному інтер’єрі дзеркало часто виступає в якості основного декоративного елемента. Рама з багатим декором або виконання самого дзеркала в бароковому стилі, що дозволяє створити не тільки автентичну атмосферу стилю, але і привнести воістину святковий, парадний характер оформлення ванної кімнати.

 

Наявність відкритих полиць, використовуваних для зберігання тих чи інших банного приладдя, обумовлено присутністю систем зберігання у вигляді шафок під ванною або в якості відокремлених модулів. Не менший вплив надає і планування кімнати, присутня сантехніка. Наприклад, душові кабіни найчастіше укомплектовані вбудованими поличками і дзеркалами, а ось біля ванни і джакузі необхідно навісити відкриті неглибокі полиці для різних засобів, необхідних під час прийняття водних процедур.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *