Колір венге в інтер'єрі: лаконічна розкіш

Колір венге в інтер'єрі: лаконічна розкіш

Одна з найцінніших порід африканської деревини дала назву темним відтінкам, використовуваним для виконання меблів, оздоблювальних матеріалів, дверей і різних елементів інтер’єру. Благородні темні відтінки венге здатні не тільки ефектно підкреслити геометрію приміщення, але і привнести розкіш і благородство в образ інтер’єру. Африканська темна деревина відома своїми технологічними властивостями – міцністю, довговічністю і зносостійкістю, але своєю популярністю вона зобов’язана, насамперед, оригінальному природному малюнку, глибоким темним відтінкам і оригінальною текстурою. В наш час не тільки жителі країн Європи та Америки активно використовують для оформлення своїх осель бренд «венге», наші співвітчизники також змогли по достоїнству оцінити красу і розкіш африканської деревини.

Складно знайти виробника корпусних та вбудованих меблів, в лінійках якого не було б моделей кольору венге. Але африканська деревина коштує дорого – не кожен середньостатистичний громадянин може дозволити собі придбання якого-небудь предмета інтер’єру, створеного з натурального матеріалу. Імітації темного дерева виконуються на дуже високому рівні: зовні неможливо відрізнити природний матеріал від аналога. Завдяки цьому, будь-хто може прикрасити інтер’єр свого житла предметом меблювання, паркетним покриттям, дверима, балками або будь-яким іншим архітектурним або обробним рішенням цього благородного і трохи драматичного кольору.

Особливості кольору венге

 

З чим асоціюється колір венге, який використовується для оформлення житлових інтер’єрів? Насамперед – лаконічність, строгість, драматизм, консерватизм і стриманість, розкіш і престиж. Якщо ви бажаєте створити образ приміщення, в якому буде не багатозначне відчуватися стабільність, строгість і респектабельність, то колір венге – ваш вибір. Потрібно тільки визначитися в тому, яким саме чином ви бажаєте застосувати цей глибокий і лаконічний відтінок – створити підлогове покриття або вбудувати меблі, зробити контрастний дизайн всього приміщення або виділити лише одну деталь?

 

Темно-шоколадні фасади

 

Колір венге часто називають чоловічим, в ньому і правда дуже багато брутальності і навіть жорсткості. Він навряд чи підійде для оформлення навіть незначних елементів інтер’єру дівочої спальні або будуара, але буде розкішно виглядати в вітальні, кухні або їдальні, кабінеті і навіть ванній кімнаті. Багато хто з нас при словосполученні «колір венге» найчастіше представляють темно-коричневий, майже чорний відтінок. Але африканська деревина дуже неоднозначна, її структура досить складна. В залежності від освітлення і квітів-компаньйонів, колір венге може поставати перед нами у вигляді відтінку гіркого шоколаду, вугільно-попелястого тону або майже чорного.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *