Колір слонової кістки в інтер'єрі

Колір слонової кістки в інтер'єрі

Колір слонової кістки, в світі дизайну ще званий айворі, актуальне в усі часи. Мода на ніжні молочно-білі відтінки не проходить з нескінченною низкою змін трендів. Справа в тому, що благородний і при цьому лаконічний відтінок білого кольору актуальний в будь-якому приміщенні – в спальні або вітальні, кухні або передпокою, дитячої або ванній кімнаті. При цьому неважливо, який стиль ви вибрали колір айворі буде органічно виглядати як в розкоші класичний обстановки, так і в ультрасучасних варіаціях дизайну житлових приміщень. Ще одна найважливіша перевага кольору слонової кістки пов’язано з його сполучуваністю – комбінувати благородний відтінок можна з будь-якими кольорами – від ніжних, пастельних тонів до яскравих і темних відтінків. Якщо ви вирішили використовувати колір слонової кістки у формуванні інтер’єру будь-якого приміщення вашого житла, то наша значна добірка з 100 дизайн-проектів кімнат з різноманітним функціональним навантаженням може надихнути вас.

Відтінки айворі і його поєднання з іншими кольорами

 

Перш ніж вирішити – чи буде колір слонової кістки у вашому приміщенні фоном для яскравих колористичних рішень або його слід поєднувати з іншими кольорами з палітри кольорів пастельних відтінків, необхідно розібратися в самому айворі. Тільки на перший погляд може здатися, що колір слонової кістки однозначна, адже у нього багато відтінків.

 

 

У стилі модерн

 

Бежевий айворі схожий з натуральним кольором світлої шкіри (не даремно таку назву використовується при випуску різних косметичних засобів). Найбільш сприятливими для поєднання з ним будуть наступні відтінки:

  • мокко;
  • світло-бежевий з теплими нотками;
  • шоколадний відтінок (темно-коричневий з легким жовтим відтінком);
  • сіро-фіолетовий;
  • антрацитовий сірий;
  • теракотовий;
  • світло-оранжевий;
  • «брудно»-бузковий або з домішкою свинцевого відтінку;
    блакитна гортензія.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *