Фісташковий колір в інтер'єрі сучасного житла

Фісташковий колір в інтер'єрі сучасного житла

Не так давно фісташковий колір зробив неймовірний фурор в дизайні інтер’єрів, ставши чи не найпопулярнішим кольором після універсальних відтінків білого і сірого. У новому сезоні колір, який отримав свою назву на честь середземноморського горішка, не втрачає своїх позицій.

Своєї популярності зелено-жовті відтінки зобов’язані неймовірною однозначності – при будь-якому рівні освітленості фісташковий колір не змінює своєї інтенсивності, яскравості або пастельности (все залежить від вибраного тону). Можливість привнести енергійність і свіжість весняного ранку в будь-який інтер’єр також зіграла важливу роль у становленні популярності цього оригінального і при цьому неймовірно приємного для очей кольору. Отже, які ж відтінки фісташкового кольору рекомендують використовувати дизайнери, з якими квітами поєднувати і комбінувати при складанні дизайн-проектів найрізноманітніших приміщень? Про це і не тільки – в даній публікації з сотнею найкращих фото інтер’єрів в фісташкових тонах.

Характеристики відтінків фісташкового кольору

 

Для того щоб отримати фісташковий колір синьо-зелений змішують з жовтим тоном. Якщо потрібен глибокий і яскравий відтінок – використовують більше зеленого і жовтого, для створення пастельного відтінку – фісташковий сильно розбавляють білилами. У підсумку виходить досить широка лінійка відтінків, які можна використовувати для оформлення різних приміщень в сучасному житлі.

 

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *