Штори для спальні – новинки 2017 року

Штори для спальні – новинки 2017 року

Складно собі уявити інтер’єр спальні без драпірування на вікнах. Скільки б дизайнери всього світу не говорили про те, що сучасна стилістика тяжіє до максимального кількості сонячного світла, який тільки може проникнути у вікно, але для російських власників квартир і приватних будинків «голий» віконний отвір, без текстилю – ознака відсутності затишку.

Кімната при цьому може виглядати сучасним і модним, але відчувати себе в ній комфортно не вийде у більшості наших співвітчизників. А адже штори і фіранки в спальні виконують не тільки декоративну роль, але і несуть цілком серйозну функціональне навантаження – захищають приміщення від сонячних променів (за необхідності) і від сторонніх очей. Мабуть, спальня – найскладніше приміщення з отточки зору вибору текстилю.

Для вікна необхідно підібрати щільні штори, не пропускають світло, але при цьому зберегти легкість образу інтер’єру, витримати всі елементи дизайну обраної колірної гамі, але не зробити оформлення занадто нудним. Говорити про різноманітність готових рішень і варіантів виконання віконної драпірування під замовлення не доводиться – асортимент надзвичайно широкий. Саме тому важливо чітко представляти колірне і фактурне рішення, якість матеріалу і його габарити, перед тим як відправлятися по магазинах або на простори інтернету в пошуках ідеальних штор для спальні.

 

Спальня в світлих тонах

 

Не дивно, що вже багато сезонів поспіль (навіть не сезонів, а десятиліть) найпопулярнішим варіантом оформлення віконної драпірування вважається традиційне виконання штор – це прямі полотна, спадаючі вертикальними складками від карниза до самої підлоги. Універсальний варіант для приміщення будь-якої форми і розміру, для вікон різної модифікації. Подібне виконання штор завжди допомагає візуально «витягнути» простір у висоту, додаючи необхідні сантиметри нехай не фактично, але візуально.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *