Шпалери для оформлення спальні в 2017 році

Шпалери для оформлення спальні в 2017 році

Тільки на перший погляд може здатися, що вибір оздоблювального матеріалу для спальні – заняття виключно приємне.

У приміщенні відмінний мікроклімат – ніякої підвищеної вологості і перепадів температур, поверхні крані рідко піддаються забруднення або механічного впливу А значить, з точки зору технологічних характеристик виключень практично не буде. Але що робити з різноманіттям колірних і фактурних рішень? Будь обрати виробника – вітчизняного чи зарубіжного? Широкі шпалери придбавати або стандартні? І як поєднувати палітру відокрем з колірними рішеннями меблів, текстильного оформлення і декоративних елементів?

Очевидно одне – без попереднього плану за вибором якості, кольору і фактури шпалерних полотен відправлятися в магазин з неймовірно широким вибором варіантів, не варто. Сподіваємося, що підібрані нами дизайн-проекти спалень, в створенні яких використовувалися найрізноманітніші шпалери, допоможуть вам непросто скласти такий план, але і здійснити найефективніший і вдалий вибір.

Особливості вибору шпалер для спальні

 

Основною особливістю підбору обробки для спального приміщення є практично повна відсутність обмежень. В спальні немає шкідливих для обробки факторів, на самі стіни рідко виявляється навантаження або будь-які види механічних впливів, ризик забруднення зведений до мінімуму. Та й увагу гостей житла до приватного приміщення мінімальне, а значить можна оформляти спальню в згоді з власним баченням функціональності, естетики, практичності і краси. Важливим чинником при виборі оздоблювального матеріалу з точки зору технічних властивостей буде бюджет на ремонт. Розкид цін на шпалери вітчизняних і зарубіжних виробників неймовірно широкий. І тільки господарі зможуть вирішити, що їм до вподоби – дешеві, але не довговічні паперові шпалери або практичні вінілові, а може розкішні велюрові полотна, на які піде половина доступних фінансових коштів для ремонту або реконструкції спального інтер’єру.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *