Шпалери для кухні – дизайн 2017 року

Шпалери для кухні – дизайн 2017 року

Оформлення кухні для будь-якого домовласника – заняття настільки ж відповідальний, що як і витратна. І справа не тільки у вартості кухонного гарнітура і побутової техніки, але і істотних витратах на обробку приміщення. Особливий мікроклімат кухонного простору – висока вологість, постійні температурні перепади, ризик механічних пошкоджень, вигоряння поверхонь і постійного забруднення, накладає відбитки на вибір оздоблювальних матеріалів не в бік зниження їх вартості, нажаль. До того ж, від зовнішнього вигляду обробки стін, багато в чому залежить весь образ кухонного приміщення. А значить, при виборі матеріалів для оформлення необхідно буде враховувати цілий комплекс критеріїв – від технологічних властивостей до естетичних якостей. Сподіваємося, що добірка кухонних інтер’єрів, в якій ми зібрали не менше 100 способів оформлення стін, допоможе вам зорієнтуватися в величезному виборі шпалер для обробки кухні і знайти свій ідеальний варіант.

Вибір шпалер за технічними характеристиками

 

Вибір шпалер в сучасних магазинах оздоблювальних матеріалів неймовірно широкий. Якщо піти в один з них без попередньої підготовки, то крім ошеломления від асортименту чи вийде отримати ще щось. Давайте для початку відсіємо варіанти, які для кухні не підходять за своїми технологічними властивостями. Паперові шпалери приваблюють покупців дешевизною і широким асортиментом кольорів, принтів. Але вони абсолютно не підходять для приміщення з підвищеною вологістю, перепадами температур і високим рівнем ризику забруднення поверхонь. Навіть паперові шпалери зі спеціальним просоченням, що перешкоджає впливу вологи, підійдуть лише для тих господарів, хто буде не проти через 1.5-2 року знову обклеїти стіни кухні. Швидше за все, малюнок за 2 роки вигорить в тих місцях, де полотна потрапляють під прямі сонячні промені і різниця в забарвленні буде помітна.

 

Локальне застосування шпалер

 

 

Паперові шпалери з мінімальним шаром вінілу можна використовувати тільки у випадку, якщо поверхні стіни мають ідеально гладку і рівну поверхню. Такі полотна досить тонкі і видають будь-який дефект поверхні. Таке оформлення також не можна назвати довговічним.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *