Оригінальні ідеї для дизайну кухні

Оригінальні ідеї для дизайну кухні

Будь-яка господиня бажати бачити свою кухню не тільки функціональною, практичною і зручною з точки зору здійснення робочих процесів, але й затишною, красивою, сучасною. Безумовно, багато в чому дизайн кухні залежить від її розмірів, але пропоновані нами ідеї по організації зберігання, приготування або споживання їжі, можна використовувати в кухонних приміщеннях будь-яких масштабів. Перевага ще й у тому, що багато аксесуарів і дизайнерських прийомів можна здійснити самостійно, без залучення фахівців і серйозних фінансових витрат. Отже, перед вами більше 70 ідей щодо організації практичного, комфортного та естетичного інтер’єру кухонного простору.

 

Ідеї по оптимізації простору і економії корисної площі кухні

 

У невеликих кухонних приміщеннях на вагу золота кожен квадратний сантиметр, тому доводиться використовувати весь доступний простір, наприклад – висоту кімнати. Розташування верхнього ярусу кухонних шаф від самої стелі, дозволяє збільшити кількість систем зберігання. Такий спосіб хороший для кухонних приміщень в стандартних квартирах з невисокими стелями.

 

Кутова вбудована кухня

 

 

Якщо додати до вбудовуванню кухонного гарнітура від самої стелі до підлоги, додати білосніжні фасади, то не тільки кількість систем зберігання можна довести до оптимального, але і домогтися візуального збільшення простору можна.

MELBOURNE, AUSTRALIA — 1ST JULY 2014;Contestant of the Block 2014 reveal Apartment 6 on the 1st of July 2014 in Melbourne Australia. (Photo by Martin Philbey) *** Local Caption ***The Block

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *