Кухня з площею 9 кв. м – актуальний дизайн 2017

Кухня з площею 9 кв. м – актуальний дизайн 2017

Кухня з площею 9 квадратних метрів – золота середина для більшості росіян, що проживають в багатоквартирних будинках. В апартаментах часів споруди минулого століття зустрічалися нечасто кухонні простору з площею понад 6.5 квадратних метрів.

В сучасних помешканнях з поліпшеним плануванням кухні все частіше мають площу понад 10 кв. м. Дизайнери вже давно довели, що кухня із середньою площею може бути не тільки багатофункціональним і практичним, але ще і красивим, модним і стильним приміщенням. За такої площі не доводиться економити кожен сантиметр корисної простору, але і права на помилку у складанні планування, виборі побутової техніки та організації робочого та обідньої зони, просто немає.

Адже кухня — це найпопулярніше місце в будь-якому житлі, потребує практичному, ергономічному, функціональному та естетичному дизайні. Сподіваємося, що наша велика добірка дизайн-проектів кухонних просторів допоможе вам створити інтер’єр мрії і впровадити власні дизайнерські ідеї на базі запропонованих варіантів.

 

Світлий кухонний інтер’єр

 

Дев’ять квадратних метрів кухонних площі можуть бути по-різному розподілені в просторі квартири або будинку. Вибір способу компонування систем зберігання, побутових приладів і робочих поверхонь буде залежати від наступних факторів:

  • форма приміщення;
    кількість, розміри і розташування віконних і дверних прорізів;
  • розташування кухні стосовно інших, суміжних приміщень, кухонна зона може бути частиною сполученого простору, вітальні;
  • проходження систем комунікацій (не у всіх випадках можна законним чином перенести той чи інший трубопровід);
  • необхідність облаштування обідньої зони в рамках кухонного приміщення;
  • можливість установки пральної машинки в іншій кімнаті житла.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *