Кухня в стилі лофт – індустріальні мотиви для комфортного життя

Кухня в стилі лофт – індустріальні мотиви для комфортного життя

Зародившись у тридцятих-сорокових роках минулого століття стиль лофт був прерогативою тих, кому не вистачало грошей на «нормальне» житло. Колишні складські приміщення, цехи і майстерні переробляли в житлові простору. Часто з економії, нові власники не обробляли цегляні і бетонні стіни зовсім або піддавали переробці лише частини своїх індустріальних апартаментів. Балки перекриттів, опори, виставлені на загальний огляд, системи комунікацій було простіше залишити на увазі, що «заховати» за обшивкою. В ті часи мало хто міг передбачити, що всі ці вимушені заходи стануть вишуканими дизайнерськими прийомами для створення сучасного інтер’єра в індустріальному стилі. І вже не бідні студенти, а заможні домовласники будуть вибирати стиль колишніх промислових просторів для облаштування комфортного житла зі своїм особливим колоритом.

 

Особливості стилю лофт для облаштування кухні

 

Отже, стиль лофт – це індустріальні мотиви, це промислові масштаби, адаптовані в житловий простір, це самобутній дизайн абсолютно всіх приміщень у житло і кухня не буде винятком. Стилю лофт притаманні такі елементи дизайну:

  • необроблені (або нарочито імітовані) поверхні з бетону, цегляної кладки, не полірована деревина;
  • системи комунікацій, які не ховаються за гіпсокартоном або іншими видами обшивки, виставлені на загальний огляд труби, вентиляційні короби;
  • нерівні поверхні, навіть підлоги можуть представляти собою наливна бетон з шорсткостями;
  • велика кількість металевих елементів перекриттів, сходів, з’єднувальних балок, опор;
  • великі освітлювальні прилади (частини звисає з високої стелі на спеціальних штативах або базах), які необхідні для того, щоб висвітлювати велику площу.

 

 

І, звичайно ж, індустріальний стиль не може обійтися без масштабності – просторі приміщення з високими стелями і великими вікнами просто необхідні. Безумовно, мотиви стилю лофт можна використовувати і у типових багатоквартирних будинках для створення самобутнього дизайну. Але воістину індустріальний інтер’єр можна отримати тільки в просторих приміщеннях з високими стелями, точно відповідає вимогам до промисловим просторам.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *