Кухня, поєднана з вітальнею – нюанси оформлення 2017

Кухня, поєднана з вітальнею – нюанси оформлення 2017

Для більшості росіян дизайнерський прийом, в результаті якого два і більше приміщення об’єднують в один простір, не є новинкою. Поєднання кухні з вітальнею стало найбільш популярним варіантом з’єднання декількох функціональних зон у межах однієї кімнати.

Найчастіше до такого способу розширення можливостей житла вдаються у разі, якщо кухня має дуже скромною площею або вітальня не відповідає вимогам комфортного розміщення домочадців і їх гостей. Нерідко в процесі об’єднання кухні з суміжною кімнатою, здійснюється та приєднання коридору або частини передпокою. Отримане в результаті просторою і світле приміщення можна обладнати з високим рівнем комфортабельності, ергономічності і естетики.

У більшості квартир, побудованих в новому тисячолітті, планування спочатку передбачає поєднане простір для оформлення кухні, з толовой і вітальні. Але складання дизайну для багатофункціонального приміщення – завдання не з легких. Не тільки тому, що необхідно правильно розподілити функціональні сегменти, вибрати ергономічну планування меблів, але і зберегти єдність стилістичних рішень для отримання гармонійного, стильного і зовні привабливого образу простору.

Переваги і недоліки з’єднання кухні з вітальнею

 

Як і будь-який дизайнерський прийом, поєднання кухні з вітальнею передбачає наявність плюсів і мінусів. До очевидних переваг можна віднести:

  • отримання єдиного просторого і світлого приміщення, в якому можна з високим рівнем комфорту розташувати кілька функціональних зон;
  • у квартирах з дуже маленькою кухнею, з’єднання з суміжною кімнатою дозволяє організувати обідню зону поряд з робочою, що не тільки спрощує процес сервірування та зміни страв, але і створює органічний образ всього простору;
  • трафік в квартирі або будинку істотно скорочується;
  • господиня може спілкуватися з домочадцями, що знаходяться в зоні відпочинку під час приготування їжі або здійснення інших кухонних процесів (можна стежити за дітьми, не перериваючи своїх справ).

 

 

 

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *