Кухні від Ікеа – дизайн 2017

Кухні від Ікеа – дизайн 2017

Компанія Ікеа, що займається виробництвом меблів, товарів для дому і саду, популярна у всьому світі, завдяки високій якості товарів, прийнятною вартістю, широкому асортименту і екологічним підходу у виготовленні своєї продукції. Комплексний підхід дозволяє магазинах Ікеа, поширеним у більшості країн, надавати покупцям широкий вибір товарів для будь-якого розміру гаманця і смакових уподобань.

 

У даній публікації ми розглянемо діяльність компанії в такому популярному сегменті виробництва меблів, виготовлення кухонних ансамблів для самих різних варіантів оформлення цього багатофункціонального приміщення. Вибір гарнітура для кухонного простору настільки ж приємна, скільки і відповідальне заняття. Великий спектр функцій і особливий мікроклімат кухні накладає певні критерії на вибір практичною і довговічних меблів. Але важливо також врахувати і естетичну складову, адже багато в чому зовнішній вигляд кухонного простору залежить від стилю виконання і колірного рішення фасадів меблевого ансамблю.

Особливості кухонних модулів від компанії Ікеа

 

Основною особливістю виготовлення кухонних рішень для сучасних покупців можна вважати принцип модульності. Компанія пропонує широку лінійку моделей меблевих модулів з різними розмірами. Підбираючи модулі під параметри своєї кухні, її геометричні особливості, можна скласти кухонний гарнітур, не вдаючись до індивідуального виготовлення. Якщо ж ваша кухня має нестандартні розміри і форму, вбудовані кухонні прилади розташовуються нетрадиційно, то можна за допомогою спеціальної програми (безкоштовно на сайті компанії) розрахувати меблевий гарнітур під ваші параметри.

 

Компанія стежить за екологічністю всього технологічного процесу виробництва меблів – від заготівлі сировини до монтажу самої дрібної фурнітури. Протягом усього процесу відбувається багатоступінчастий контроль якості. Таким чином покупець зможе бути впевненим у безпеці готової продукції для людини і навколишнього середовища.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *