Дизайн кухні в приватному будинку – інтер'єр 2017 року

Дизайн кухні в приватному будинку – інтер'єр 2017 року

Облаштування кухонного приміщення в приватному будинку – заняття настільки ж відповідальний, що як і приємне. Адже можна не економити кожен сантиметр, вибирати побутові прилади потрібної комплектації і розмірів, не обмежуватися у виборі колірної палітри для виконання обробки і фасадів кухонного гарнітура.

Словом, можна втілити всі свої дизайнерські мрії і створити справді комфортне, затишне, багатофункціональне і красиве простір для здійснення кухонних процесів, прийняття їжі і, можливо, прийому особливо близьких гостей. Кухонні приміщення в приватних апартаментах практично завжди більше своїх побратимів, замкнутих в невеликих просторах стандартних квартир.

Говорити про малогабаритних житлах і зовсім не доводиться. Але великі можливості – це і велика відповідальність. Важливо не розплескати» власні дизайнерські ідеї та амбіції, не втратити основу концепції оформлення кухні на відносно великій площі, в гонитві за оригінальністю – не забути про практичності, функціоналі і ергономіці обстановки приміщення, якому необхідно буде виконувати велику кількість опцій. Сподіваємося, що наша велика добірка дизайн-проектів кухонних просторів, допоможе вам знайти натхнення для оформлення власної кухні мрії.

Особливості кухонного приміщення в приватному будинку

 

  • В будь-якому житлі кухня – це серце і вогнище, це багатофункціональне приміщення, в якому не тільки готуються смачні страви і здійснюються супутні робочі процеси, але і збирається вся родина для спільних трапез. У кухонного простору, розташованого в приватному будинку є свої особливості:
  • як правило, приміщення кухні в приватних апартаментах значно більше за розмірами, ніж кухня в стандартній квартирі;
  • найчастіше кухня має не одне, а два і більше вікна (їх габарити можуть відрізнятися від стандартних розмірів, прийнятих при будівництві багатоквартирних будинків);
  • сама форма приміщення може бути нестандартною, тому розташування робочої зони може змінюватись, крім цього можна використовувати додаткові елементи інтер’єру – камін, кухонний куточок різної модифікації (якщо в приміщенні є ніші або еркер) і навіть робоче місце;
  • системи комунікацій можна прокладати на свій розсуд, якщо це не суперечить правилам безпеки;
  • зазвичай у кухні приватного будинку розміщується не тільки робоча зона, але і повноцінний обідній сегмент, здатний прийняти не тільки членів сім’ї, але і гостей будинку.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *