Дизайн кухні в приватному будинку – актуальні ідеї оформлення

Дизайн кухні в приватному будинку – актуальні ідеї оформлення

Власники приватних будинків, які планують ремонт своїх кухонних приміщень, що перебувають у двоїстій ситуації. З одного боку, досить просторе приміщення (в приватних апартаментах рідко зустрічаються малогабаритні кухні) надає можливість втілення різноманітних дизайнерських ідей, але з іншого – достатню за площею простір може створити ілюзії вседозволеності, збити з наміченого шляху оформлення і створити плутанину в складанні інтер’єру. Ретельне планування ремонту в кухні середньої і великої площі має не менше значення, ніж складання схеми оформлення малогабаритних просторів. Необхідно не тільки розпланувати проходження систем комунікацій, вибрати планування кухонного гарнітура, визначитися з кількістю побутових приладів і їх габаритами, але і з’єднати всі елементи інтер’єру в єдину картину, надати приміщенню свій, унікальний характер. Сподіваємося, що складена нами масштабна підбірка фото інтер’єрів кухонних приміщень приватних будинків допоможе вам у цьому.

 

Актуальні ідеї щодо оформлення кухні в приватному будинку

 

  • Кухонний простір приватного будинку має свої особливості і найчастіше відрізняється від стандартних кухонь багатоквартирних будинків. На складання плану по ремонту або реконструкції кухонного приміщення можуть впливати наступні особливості:
  • кімната може мати оригінальну форму (бути оснащеною еркером, наприклад);
  • у кухні може бути декілька вікон, і вони можуть мати нестандартну форму (панорамні, арочні, склепінні і навіть круглі);
  • приміщення може бути прохідним;
  • всі системи комунікацій можна прокласти свій розсуд;
    до кухні може прилягати комора;
  • кухонна зона може бути частиною сполученого простору (вітальня, їдальня).

 

Безумовно, на вибір способу оформлення кухонного приміщення впливає загальна картина житла – стиль виконання інтер’єру, колірна палітра, способи розстановки акценту. І все ж, є певні тенденції, які дизайнери використовують найбільш часто при складанні сучасних проектів кухонних просторів:

1.Вплив еко-стилю. Все натуральне зараз в тренді. Саме тому вплив еко-стилю як ніколи можна відчути буквально у всіх сферах життя, складання дизайн-проектів не стало винятком. Мова йде не тільки про використання натуральних матеріалів в обробці та виконанні меблів і предметів декору, але і застосування природного палітри, інтеграції живих рослин, гербаріїв, використанні плодів природи.

 

2.Вплив скандинавської стилістики. Росіянам близька стилістика країн Північної Європи, адже наші кліматичні умови багато в чому схожі. Та й кому може не сподобатися світле, просторе приміщення, оформлене переважно за допомогою білого кольору з інтеграцією елементів з деревини, підкресленням деталей темним фоном або яскравими аксесуарами? Додайте живі рослина, предмети побуту, зроблені своїми руками і дорогі серцю дрібниці, які і допомагають створювати дійсно затишну, домашню атмосферу.

 

3.З’єднання мотивів з різних стилів. Дизайнери рекомендують взяти за основу сучасний стиль і використовувати елементи з інших стилістики для розведення інтер’єру, привнесення оригінальності, родзинки. Наприклад, стиль контемпорарі часто «запозичує» варіації обробки класичних напрямків, залишаючи для меблювання найпрогресивніші ідеї. Ліпнина на стелі або молдинги на стінах оригінально поєднуються з сучасними побутовими приладами і незвичайними, дизайнерськими світильниками.

 

4.Поєднання функціональних зон. Об’єднання в одному просторі вітальні, кухні і їдальні (а іноді і коридору, передпокою) не є прерогативою тільки квартир-студій. У приватних будинках цей дизайнерський прийом використовується не рідше. Поєднання декількох функціональних сегментів в рамках одного приміщення дозволяє створити просторе, світле простір навіть на невеликій площі. Очевидна економія на оздоблювальних та інших ремонтних роботах — менше стін, дверних прорізів, дверей, перегородок. Не кажучи вже про можливості для господині (господаря), готує обід мати можливість спілкуватися з іншими домочадцями, що знаходяться в зоні відпочинку вітальні.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *