Штори для залу – дизайн 2017

Штори для залу – дизайн 2017

Зал або вітальня – головне приміщення в квартирі або приватному будинку. Саме в цій кімнаті ввечері збирається вся родина, тут приймають самих близьких осіб або влаштовують прийоми і вечірки.

Словом, зал завжди в центрі уваги. Тому кожен господар бажає створити в загальній кімнаті атмосферу затишку і комфорту, зробити інтер’єр не тільки функціональним і практичним, але і красивим, сучасним. Не останню роль у формуванні дизайну вітальні або зали виконує текстильне декорування вікон. Це настільки ж приємна, скільки і відповідальне заняття – приміщення необхідно захистити від сонячного світла і цікавих очей, але при цьому зберегти гармонію кольору, фактури і стилістичних рішень всього інтер’єру. Отже, пропонуємо вам ознайомитися із цікавими варіантами оформлення вікон залів при допомоги нашого сильного збірки дизайн-проектів приміщень найрізноманітніших розмірів, конфігурацій і стилів виконання інтер’єру.

Традиційні штори або універсальний варіант драпірування вікон

Класика завжди в тренді. Саме тому прямі полотна тканини, спадаючі вертикальними складками від карниза до самої підлоги – один із самих популярних варіантів декорування вікон в залі вже багато років. Для більшості наших співвітчизників поєднання напівпрозорих гардин і традиційних щільних портьєр вже довгий час вважаються самим оптимальним способом драпірування віконних прорізів і балконних блоків у вітальнях і залах. Але і в цьому класичному способі з’являються нові можливості декору, комбінування штор інших моделей, комбінації тканин в пошитті самих штор.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *