Штори для вітальні – актуальні ідеї 2017

Штори для вітальні – актуальні ідеї 2017

Вітальня – головне презентаційне приміщення будь-якого житла. Ця кімната завжди на виду і до її оформлення необхідно підходити з особливою ретельністю. Якщо говорити про вибір штор для вітальні, то це один з найбільш приємних завершальних штрихів у процесі формування інтер’єру цього багатофункціонального приміщення для відпочинку всіх домочадців і прийняття гостей. До того ж, саме з допомогою нового текстилю для вікон можна змінити образ всієї кімнати досить швидко і з найменшими витратами. Пропонуємо вам ознайомитися з цікавими рішеннями по драпірування вікон у вітальнях самих різних розмірів і стилістичних напрямків з допомогою нашої масштабної збірки сучасних дизайн-проектів.

Різноманіття моделей для сучасної вітальні

 

Багато дизайнерів при створенні сучасних проектів оформлення віталень рекомендують зовсім відмовитися від використання текстилю для декорування вікон. Пояснюючи свої дії тим, що без будь-яких перешкод сонячне світло буде краще поширюватися по кімнаті, а образ приміщення буде відповідати концепції мінімалізму. Але так чи комфортно відпочивати і розслаблятися після важкого трудового дня в кімнаті без штор?

А що робити тим, хто проживає на першому поверсі, тим, у кого кімната виходить на південну сторону будівлі і більшу частину дня буквально залита сонячним світлом? Для більшості наших співвітчизників затишок в оселі не можливий без текстильного декорування приміщень. А вітальня, як головна загальна кімната квартири або приватного будинку просто зобов’язана бути зручним, комфортабельним, красивою, затишною і стильною.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *