Штори для кухні – тенденції 2017

Штори для кухні – тенденції 2017

Приємним завершальним штрихом у формуванні кухонного інтер’єру є вибір драпірування для вікон. Саме текстиль часто стає тим необхідним елементом для створення справді затишній, розслаблюючій, гостинної атмосфери, в якій кожному сподобається не тільки готувати їжу і з задоволенням поглинати її, але і приймати найбільш близьких гостей, влаштовувати сімейні посиденьки. Тільки на перший погляд може здатися, що вибір драпірування для кухонних вікон – настільки ж приємна, скільки і швидке. Необхідно визначитися з типом матеріалу, прийняти колірне рішення, стилістичне, врахувати властивості тканини в експлуатації та можливості очищення полотен, адже кухонне приміщення має своїм винятковим мікрокліматом.

 

Віконний текстиль для кухонного приміщення

Сучасні виробники тканин і готових рішень для драпірування вікон пропонують нам настільки широкий асортимент варіантів, що втратити голову від великої кількості моделей, кольорів і принтів не складно.

А на замовлення можна виготовити текстильне оформлення кухонних вікон будь-якого фасону. Перш ніж пустити на пошуки ідеального варіанту, необхідно врахувати фактори, що впливають на підбір текстилю саме для такого своєрідного і багатофункціонального приміщення, як кухня:

 

  • висока вологість;
  • постійні температурні перепади;
  • можливість потрапляння крапель гарячого жиру на поверхні (не завжди вдається позбутися за допомогою витяжки);
  • запах приготування їжі.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *