Шпалери в передпокої і коридорі: тренди 2018 року

Шпалери в передпокої і коридорі: тренди 2018 року

Якщо театр починається з вішалки, то будь-яке житло починається з передпокою. Саме тому важливо оформити це утилітарне приміщення не тільки функціонально і практично, але й стильно, красиво, у відповідності з обраним дизайном всього житла. Кожен, хто вперше потрапляє в наш дім або квартиру починає складати свою думку про оформлення житла з огляду передпокою.

В даній публікації нам хотілося б розповісти про можливості оформлення поверхонь передпокоїв і коридорів за допомогою такого поширеного оздоблювального матеріалу, як шпалери. Сподіваємося, що наша значна добірка дизайн-проектів допоміжних приміщень допоможе вам надихнутися на переробку власної оселі, вибравши для обробки шпалери модною забарвлення.

Оздоблення передпокою шпалерами

Асортимент сучасних магазинів оздоблювальних матеріалів вражає достатком. Безліч забарвлень і фактур, імітацій різних поверхонь дозволяє вибрати варіант оздоблення для приміщень будь-яких форм і розмірів, стилістичного напряму та функціональної належності. Вибір кольору шпалер для передпокою буде залежати від багатьох факторів:

 • розмірів та форми приміщення;
 • наявність вікна в кімнаті (можливо для передпокоїв в
 • приватних домоволодіннях);
 • стилістичного оформлення приміщення;
 • кольорової палітри суміжних з передпокою кімнат;
 • колірних рішень підлогового покриття і стелі;
 • забарвлення основний меблювання (найчастіше – систем зберігання);
 • особистих уподобань господарів.

Строкаті шпалери

 

Безумовно, більшість господарів квартир і приватних будинків, намагаються створити не тільки практичний і функціональний дизайн допоміжних приміщень, але і модний образ всього житла. Тому думка сучасних дизайнерів про те, які колірні рішення актуальні в нинішньому і майбутньому сезоні, не залишаються без уваги. Впливають на вибір оздоблення для передпокою і коридорів також і місцеві традиції, територіальні особливості.

Шпалери з малюнком

 

Приміщення передпокою, в більшості своєму, являють собою скромні по площі простору без вікон. Тому вибір однотонної обробки для малогабаритних приміщень цілком зрозумілий. При цьому найчастіше господарі невеликих допоміжних просторів віддають перевагу світлим однотонним рішень при виборі шпалер для візуального збільшення обсягів кімнат.

 

Колоритне колірне рішення

Але і в невеликому приміщенні хочеться створити певний контраст. Простіше всього це зробити в поєднанні кольору стін з колірним рішенням дверних полотен, лиштв для них і плінтусів. Враховуючи, що широкі підлогові плінтуси в даний час неймовірно популярні, контрастний колір для них буде помітним вибором. Тільки на перший погляд може здатися, що використання білосніжних плінтусів і лиштв в передпокої – ризикована затія, адже дають можливість захисту найбільш ризикованою з точки зору забруднення частини стін. Неважливо, якого кольору ваші плінтуси, головне – це те, що їх можна мити (на відміну від деяких видів шпалер).

Білі поверхні і однотонні шпалери

Не менш ефектно виглядає поєднання однотонних шпалер з темними елементами оформлення дверних полотен і стін. Контраст стін світлих і темних аксесуарів для обрамлення допомагає не тільки привнести колірне розмаїтість в дизайн допоміжних приміщень, але і зробити образ інтер’єру більш структурованим, графічним і чітким. Безумовно, для такого оформлення необхідно попередньо нівелювати всі поверхні, переконатися в правильності установки міжкімнатних дверей (адже дуже часто з передпокою можна потрапити в усі кімнати житла).

Оздоблення з малюнком в утилітарному просторі

Який вибрати принт для шпалер – строкатий геометричний або романтичний квітковий, яскравий або ледь помітний, великий чи малий? Багато залежить від розмірів приміщення, форми та планування, вашого бажання виділити яку-небудь зону (створити акцентну поверхня) або оформити приміщення максимально нейтрально, в спокійних тонах.

 • Незвичайні рішення
 • Тотальна оздоблення шпалерами
 • Нетривіальні колірні рішення
 • Незвичайний принт

За допомогою шпалер з принтом нескладно створити акцентну поверхню. Такий дизайнерський прийом можливо виконати навіть в приміщеннях середніх і малих розмірів. Наприклад, у вузькому коридорі можна обклеїти шпалерами з малюнком стінку, в яку він впирається..

 

Нейтральний вибір

 

А в приміщенні передпокою з допомогою обробки з принтом можна оформити нішу, акцентну стіну або її частину. При цьому можна використовувати дорогі шпалери, витрата полотна все одно буде мінімальним. Такою поверхнею може стати стіна з вішалкою або паралельна поверхню, зона розміщення верхнього одягу (можна використовувати шпалери, що миються) або місце з дзеркалом (можливе використання дорогих полотен, фотошпалер).

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *