Оздоблення балкона всередині: 100 стильних варіантів 2018 року

Оздоблення балкона всередині: 100 стильних варіантів 2018 року

Останнім часом балкон все частіше починають застосовувати як житлову функціональну кімнату. Для того щоб це стало можливим, його якісно утеплюють і остекляют, після чого починають займатися оформленням простору оздоблювальними матеріалами, у відповідності зі стильовим рішенням кімнати. Оздоблення балкона передбачає не тільки розгляд переваг і недоліків використовуваних матеріалів, але і облік їх застосування. Балкон – це невеликий простір, яке часто не опалюється, тому цей факт потрібно обов’язково враховувати при облицюванні балкона або лоджії. Для того щоб зрозуміти, чим краще обробити балкон всередині, потрібно порівняти матеріали, розглянути їх переваги і недоліки, а також розглянути їх через призму дизайну і практичності у використанні.

Камінь

Камінь – це ефектний і презентабельний матеріал, який коштує не дешево, але і виглядає красиво. Він невибагливий в обслуговуванні, здатний прослужити довгі роки і відрізняється високим рівнем міцності. Однак для того, щоб провести обробку балкона можна використовувати натуральний камінь – причина полягає в його великій вазі, що протипоказаний для балкона, єдиний виняток – лоджія.

Важливо пам’ятати той факт, що не обов’язково робити обробку з одного матеріалу, адже можна комбінувати, враховувати характеристики матеріалів, після чого вибирати вдалі поєднання, створюючи приголомшливий і унікальний інтер’єр на балконі або лоджії.

Дерево

Дерев’яна вагонка краще всього підходить для балкона, на якому передбачається проведення відпочинку, легке чаювання. Дерево – екологічно чистий і натуральний матеріал, що створює враження, ніби перебуваєш за межами міста або ж на затишній терасі. Якісна вагонка з дерева дуже легко і просто встановлюється, так як її елементи володіють пазами, завдяки наявності їх поверхня рівна, щілини відсутні.

Ремонтувати дерев’яну обробку також дуже легко, пошкоджена деталь демонтується і замінюється на нову. Вагонка з дерева хвойних порід – дешевий варіант, якщо ж цікавить якість і надійність, то слід звернути увагу на осику або дуб.

Пластик

Використання пластикових панелей для обробки балкона всередині – рішення, що викликає ряд сумнівів і різних думок. Переваги матеріалу: вологостійкість, невелику вагу, широкий асортимент, простота монтажу. Однак на одному ряду з цим є й істотний недолік – крихкість. Якщо температура дуже низька, то пластик піддається деформаціям, тріскається. Те ж саме і при ударах, він одразу ж ламається, тому його установка не бажана в сім’ях, де є діти, а сам балкон потрібно якісно утеплювати.

Гіпсокартон

Даний матеріал вибирається тоді, коли поверхня не є абсолютно гладкою. Листи з гіпсокартону кріплять до металевого каркасу, а між стіною і гипсокартном прокладається утеплювач. Для обробки балкона краще використовувати спеціальний вологостійкий гіпсокартон. Зовні цей матеріал не симпатичний, тому його слід фарбувати або прикрашати шпалерами. Монтаж дуже простий, його можна зробити самостійно, крім цього ціна гіпсокартону прийнятна і його може дозволити собі кожен.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *