Ламбрекен в інтер'єрі залу або вітальні 2017 року

Ламбрекен в інтер'єрі залу або вітальні 2017 року

Вітальня – візитна картка будь-якого житла. У цій кімнаті збирається вечорами вся сім’я для відпочинку і спілкування, саме тут приймаються гості по вихідних і святах. Залі або вітальні необхідно бути непросто комфортними, функціональними і практичними, але й красивими, респектабельними, стильними. При оформленні таких значущих приміщень важлива кожна дрібниця. Не дивно, що всі планують ремонт намагаються заздалегідь продумати не тільки планування, обробку та вибір меблів для вітальні, але і намітити матеріал і колірну палітру для текстильного оформлення інтер’єру. Від зовнішнього вигляду драпірування вікон в залі (а їх може бути декілька і вони можуть займати досить велику площу простору) багато в чому залежить образ всього приміщення. У даній публікації ми хотіли б навести приклади використання такого декоративного елемента оформлення віконних прорізів, як ламбрекен. Сподіваємося, що ви зможете знайти цікаві варіанти декорування вікон за допомогою ламбрекенів на прикладі дизайн-проектів віталень, зібраних по всьому світу.

 

Класифікація ламбрекенів

 

Отже, ламбрекен – це декоративний елемент драпірування, який розташовується у верхній частині віконного отвору, як правило, займає всю ширину карниза і може виконувати кілька функцій:

  • служить прикрасою шторної композиції;
  • приховує невдалий карниз або огріхи обробки;
  • займає відстань від стелі до вікна, тим самим візуально збільшуючи висоту приміщення;
  • виступає в якості колірного або фактурного акценту в інтер’єрі, служить сполучною ланкою між елементами обстановки з різних кольорових груп.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *