Декоративний камін для затишної атмосфери

Декоративний камін для затишної атмосфери

Давно пройшли ті часи, коли дозволити собі милуватися полум’ям вогню в каміні могли лише власники приватних міських або заміських будинків. В наші дні облаштувати домашній вогнище або його ефектну імітацію може і власник найбільшої зазвичай квартири. Сучасні технології дозволяють встановлювати електричні каміни в будь-яких приміщеннях, а створити фальшкамін можна і зовсім своїми руками. Декоративний камін в інтер’єрі – це відмінний спосіб створення затишної і розслаблюючій атмосфери в інтер’єрі будинку або квартири, можливість привнесення ексклюзиву і оригінальності. І все це без будівництва димоходу, узгодження та отримання дозволів у різних інстанціях, без ризику для домочадців і сусідів – тільки естетика і безпека. А ось для вибору відповідної моделі декоративного каміна доведеться потрудитися – сучасний ринок пропонує безліч варіантів.

Види камінів, не потребують створення димоходу

 

Найбільшою популярністю користуються електричні каміни, які можуть служити в якості обігрівачів. Полум’я в таких осередках – це зображення на екрані. Сучасні моделі оснащені функціями створення досить реалістичною картинки. Очевидно, що подібні прилади не вимагають створення димоходу, та й взагалі спеціальних умов для них не потрібно – достатньо наявності електричної розетки.

 

 

Камін з оздобленням штучним каменем

 

 

Багато власників квартир і будинків ратують на те, що полум’я в електричні каміни не натуральне і воліють встановлювати газові вогнища. Полум’я в таких топках буде реальним, але установка вогнища потребує узгодження відповідних інстанцій. Та й місце для установки вельми обмежена – приладу буде потрібно підключення до газопроводу.

 

Ефективною альтернативою газовому вогнища є портативна модель так званого біокаміна. Пристрій можна встановлювати в будь-якому місці без прив’язки до будь-яких комунікацій, воно не вимагає створення витяжки і безпечно з точки зору експлуатації. До того ж, у біокаміні ви зможете милуватися цим полум’ям, а не виведеної на екран картинкою – джерелом вогню є спеціальний вид палива, в основі якого спирт.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *