Стеля в дитячій кімнаті: ідеї дизайну

Стеля в дитячій кімнаті: ідеї дизайну

Створення дизайну дитячої кімнати настільки ж цікава, наскільки і відповідальна задача. Необхідно не тільки правильно підібрати безпечні, надійні і довговічні матеріали для оздоблення, але й врахувати той факт, що для маленького господаря кімнати – це цілий світ, в якому він росте, розвивається, пізнає нове, радіє і сумує. При плануванні ремонту дитячої кімнати не буває дрібниць – необхідно продумати кожну деталь – від загальної концепції, кольорової палітри і тематики до дизайну вимикача. Поверхня, яку вже точно не можна назвати дріб’язком, про яку піде мова в даній статті – стеля. Які використовувати оздоблювальні матеріали, щоб створити безпечне, красиве, надійне покриття, ніж можна урізноманітнити традиційний дизайн, як знайти оригінальні ідеї для індивідуального підходу до тематики оформлення дитячої і при цьому не розорити сімейний бюджет? На ці та інші питання ми постараємося відповісти за допомогою великої збірки дизайн-проектів дитячих кімнат з самим різноманітним оформленням стелі.

 

Способи створення та обробки стелі

 

Ідеальне стельове покриття для дитячої кімнати володіє наступними характеристиками:

  • екологічне (безпечне для людини і навколишнього середовища);
  • довговічне (не втрачає своїх естетичних якостей і технологічних властивостей з плином часу);
  • гігієнічне (середовище не повинна сприяти утворенню та поширенню грибка, плісняви);
  • безпечне (не дивно, що ні один батько не хотів би, щоб на дитину обсипалися елементи оздоблення стелі);
  • гармонує за стилем виконання, кольоровим і фактурному рішенням з дизайном всієї кімнати;
  • просте в монтажі (адже багатьом хотілося б заощадити на послугах фахівців та здійснити монтаж самостійно);

доступне по вартості (дизайн дитячої кімнати «живе» недовго, адже дитина росте, змінюються її інтереси і уподобання і миле, ніжно-рожевий колорит кімнати, настільки улюблений п’ятирічкою, перестає подобатися господині-п

 

На жаль, знайти варіант обробки, який задовольняв би кожного пункту вимог, неможливо. Вирішувати дилему (дорого, але якісно, швидко, але не екологічно і т. д.) батькам доведеться в будь-якому випадку. Відштовхуйтеся від обраної концепції оформлення кімнати, своїх фінансових можливостей і досвіду проведення опоряджувальних робіт.

Натяжні стелі

Натяжні стелі в нашій країні неймовірно популярні. Полотно з ПВХ плівки або просоченої спеціальним складом тканини натягується на металевий каркас, встановлений по периметру кімнати. Створити ідеально рівну поверхню можливо завдяки нагріванню полотна спеціальної «гарматою». Перевагами такого способу обробки є:

 

  • можливість монтажу без попередньої підготовки поверхні (для квартир і будинків з нерівними стелями, наявністю перепадів рівнів – ідеальний варіант);
  • монтаж здійснюється швидко, протягом 3-4 годин будуть закінчені всі роботи;
  • полотно не вбирає вологу і не притягує пил – відмінний варіант для обробки кімнати дитини-алергіка;
  • досить широкий спектр колірних рішень, можливість нанесення фотодруку, гравіювання.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *