Ідеї для зберігання іграшок в дитячій кімнаті

Ідеї для зберігання іграшок в дитячій кімнаті

Радянський дитина могла обходитися набором кубиків, неваляшкой і м’ячиком. Але у більшості випадків такий підхід був викликаний не стільки позицією батьків, скільки дефіцитом магазинів і неможливістю розширення асортименту іграшок. Перед сучасним дитиною відкривається неймовірний, величезний світ іграшок, розмаїтість якого складно уявити.

Навіть якщо батьки стримані в покупці нових плюшевих друзів, конструктором, машинок або ляльок для свого чада, родичі і друзі завжди готові прийти на допомогу і заповнити дитячу кімнату «під зав’язку». Саме тому в кімнаті дитини важливо організувати не просто систематизоване, але і зручне для маленького господаря зберігання іграшок. Дитячу кімнату в більшості російських квартир рідко можна назвати просторим приміщенням, і правильна організація всіх функціональних сегментів необхідна для складання ергономічною, зручною в експлуатації і догляді обстановці.

 

Системи зберігання для іграшок

 

В умовах жорсткої економії простору в хід йдуть різні дизайнерські прийоми – від вбудованих систем зберігання до використання висувних конструкцій під ліжками. Ящики-скрині, пуфи з простором для зберігання, мобільні бокси на коліщатках – всі ці пристосування можуть допомогти не тільки організувати систематизоване зберігання іграшок та спортивного інвентарю в дитячій кімнаті, але і спільно з дитиною проявити свої дизайнерські здібності.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *