Сучасний дизайн котеджу

Сучасний дизайн котеджу

Сучасне житло – це не просто місце для проживання, це цілий світ для його господарів, відображення їх поглядів на комфорт, естетику і функціональність. При оформленні свого будинку, власники можуть втілити в життя свої дизайнерські задумки, так і скористатися сучасними тенденціями, пропущеними через призму власних уявлень про красу, гармонію і практичності.

А мода на дизайн інтер’єру не стоїть на місці – з’являються нові матеріали і їх комбінації, актуальні колірні палітри і моделі меблів, побутової техніки. Безумовно, зміна тенденцій у сфері дизайну інтер’єрів відбувається не так стрімко, як зміна мейнстрімів в моді на одяг, наприклад. Але певна зміна тенденцій простежується з кожним новим сезоном. Якщо ви плануєте ремонт або невелику переробку в своєму приватному будинку, якщо бажаєте бачити житло не тільки зручним, практичним, привабливим зовні, але і сучасним, то наша значна добірка актуальних дизайн-проектів для вас.

Основні тенденції в оформленні котеджів у 2017 році

Простір і багато світла – запорука успіху у створенні будь-якого дизайну інтер’єру. Якщо ваше житло має просторими приміщеннями з великими вікнами, облаштувати його в сучасному стилі не складе праці. На щастя, справи з великими площами в приватних будинках йдуть набагато приємніше, ніж в квартирах стандартної споруди. У своєму домоволодінні можна і дверні прорізи розширити і вікна замінити панорамними при бажанні. Але трапляється, що і в приватних будинках кімнати не відрізняються великими обсягами. Якщо фізично простір збільшити не можна, то залишається лише домагатися візуального збільшення параметрів кімнат. У хід йдуть всі відомі дизайнерські прийоми – використання світлих тонів для оздоблення поверхонь, дзеркальних, скляних і глянцевих площин, посилення системи освітлення і розподіл джерел світла по зонам, застосування планування, яка дозволить природному освітленню безперешкодно поширюватися, відмова від драпірування вікон або застосування тонких, напівпрозорих тканин.

 

 

Приватний будинок зі скляними стінами

 

Поєднувати кухню, їдальню і вітальню в рамках одного великого приміщення актуально не тільки в квартирах, але і приватних домоволодіннях. Не втрачає популярності використання відкритого планування при суміщенні функціональних сегментів. Для багатьох власників приватних апартаментів зручніше користуватися простором, в якому поєднані всі важливі для всієї родини зони – кухонні, їдальня і вітальня. Нерідко до суміщеного простору додається і зона передпокою або загального коридору. При цьому спальні батьків і дітей виділені в окремі приміщення, також відокремлюються ванні кімнати та санвузли.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *