Передпокій 2017 – особливості дизайну

Передпокій 2017 – особливості дизайну

Передпокій – приміщення, яке проводжає нас щоранку і ввечері зустрічає, це перше простір, який бачить кожний, хто приходить в наше житло. Візитна картка, перше уявлення, та сама «вішалка», з якої все починається.

Саме тому будь-який господар квартири або будинку бажає бачити свою передпокій зручною, практичною, функціональної, модною, виконаної в загальному стилі оформлення всього житла. Але більшість передпокоїв в російських квартирах, особливо часів радянських будівель, мають настільки скромними розмірами, що доводиться викроювати не метри, а сантиметри корисного простору. Але і в невеликих утилітарних приміщеннях можна створити комфортний, естетичний і сучасний дизайн.

Основні тенденції в оформленні сучасного передпокою

 

У більшості російських квартир передпокої мають невелику площу, часто – неправильну форму і, звичайно, не оснащені джерелом природного світла. Всі ці особливості безпосередньо диктують вибір не тільки колірної палітри оформлення, стилістичного напряму, але і вибір матеріалів для оздоблення та моделей меблів для облаштування приміщення.

У приватних будинках передпокої, як правило, просторіше, часто мають вікна (хоча б невелику, але їх навантаження з точки зору схильності забруднення ще вище, ніж у «квартирних». Адже всі домочадці потрапляють з вулиці (приносячи на підошві сніг, бруд і мокрий пісок, а на одязі і парасольках вологу) безпосередньо в передпокій, їм не потрібно проходити кілька сходових прольотів в під’їзді.

 

Передпокій в приватному будинку

 

 

Якщо говорити про оформлення передпокою з точки зору практичності та простоти експлуатації та догляду, то першим і невідкладним правилом є використання вологостійких матеріалів, за якими нескладно доглядати. Також необхідно враховувати високий ризик механічних пошкоджень, враховуючи, що передпокій бере на себе не тільки вологу і бруд з наших підошов, але і вага великогабаритних покупок, сліди від шпильок і каблуків, падіння парасольок, роликів і навіть санок. У більшій мірі ці види пошкоджень обумовлюють вибір підлогового покриття.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *