Красиві садові доріжки своїми руками

Красиві садові доріжки своїми руками

Садові доріжки на дачній, присадибній ділянці або у дворі приватного домоволодіння – це не тільки важливий елемент ландшафтного дизайну, необхідний для комфортного переміщення між об’єктами території, але і спосіб зонування і прикраси. Правильне розташування садових доріжок дозволить вам витрачати якомога менше часу і сил на переміщення між елементами ландшафтного дизайну, а красиве, практичне і довговічне виконання дозволить прикрасити двір або дачну ділянку, створити креативний дизайн на заздрість сусідам і гордість гостей вашого міської або заміського домоволодіння з прибудинковою територією. Навіть у невеликому приватному дворику доріжки необхідні для безпечного і комфортного переміщення між основними і другорядними об’єктами території – будівлею заміського або міського будинку, гаражем, альтанкою, господарськими будівлями, дитячим куточком або майданчиком, гойдалками, зоною для барбекю, басейном або ставком.

Вимоги, що пред’являються до садових доріжках

 

Якщо говорити про фізичних параметрах, то основною вимогою, що пред’являються до доріжках прибудинкової території та садового ділянки, є найменша відстань від одного об’єкта до іншого. Але часто цей критерій йде врозріз з естетикою оформлення ландшафту – звивисті доріжки виглядають красиво, романтично і навіть загадково, але при цьому складають більш довгий шлях, ніж їх аналоги з чіткими прямими лініями і поворотами.

 

Кам’яна доріжка

 

 

Умовно всі доріжки ділянки діляться на основні і другорядні. Від функціоналу стежки залежить і вимога до ширини доріжки – основні зазвичай виготовляються з параметрами 1-1.5 м, а другорядні можуть мати ширину не менше півметра. Але багато чого залежить від матеріалу виготовлення садової доріжки – якщо в хід йдуть стандартного розміру заготовки (цегла, бетонні або кам’яні плити, «садовий паркет» або будь-які інші вироби з не варьируемыми розмірами), то ширина стежки формується їх кількістю.

 

 

Традиційне виконання

 

Якщо говорити про естетичні якості садових доріжок, то вони повинні зовні відповідати загальній концепції оформлення двору або ділянки. Якщо в оформленні фасаду будинку або інших будівель, облицювання майданчиків і патіо бере участь природний камінь, то логічно буде використовувати цей матеріал або його комбінування з іншими матеріалами і для викладання доріжок.

 

Комбінуємо камені

 

Крім своєї основної функції – надання можливості безперешкодно переміщатися між об’єктами прибудинкової території та поділу ділянки на сегменти, а інакше – зонування, садові доріжки і виконують роль декоративних елементів. За допомогою оригінального вибору матеріалу або способу виконання дачних доріжок ви зможете не тільки створити ексклюзивний ландшафтний дизайн ділянки, але і втілити в життя свої творчі здібності, дизайнерські ідеї.

Garden Gate ~ Style Estate
In this spacious outdoor area, made up of several interconnected slate patios, a chessboard with oversized pieces has been erected between two benches. Ornamental grass, shrubbery, and trees border each of the individual spaces for a well-manicured appearance.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *