Інтер'єр приватного будинку – особливості оформлення у 2017 році

Інтер'єр приватного будинку – особливості оформлення у 2017 році

На відміну від малогабаритних і стандартних квартир, де економити доводиться буквально кожен квадратний метр, в приватному житлі господарі можуть використовувати будь-які дизайнерські прийоми, які відповідають їх уявленням про красу, функціональності і практичності інтер’єру житла. У просторих приміщеннях приватних апартаментів можна втілити в життя свої дизайнерські мрії, створивши справді комфортне, затишне і зовні привабливе оформлення для сімейного гніздечка.

Але великі простору – це і велика відповідальність. Важливо не упустити обрану концепцію для створення дизайну приватного домоволодіння, не сп’яніти від простору приміщень і можливостей, які обіцяє велика площа. Пропонуємо вашій увазі велику добірку дизайн-проектів приватних будинків з оформленням кімнат різного функціонального призначення. І сподіваємося, що актуальні ідеї по створенню сучасного практичного та естетичного інтер’єру допоможуть вам зробити ремонт своєї мрії і насолоджуватися плодами власних дизайнерських ідей.

Особливості оформлення приватних будинків у 2017 році

 

Неважливо, в якому стилі ви хочете оформити своє приватне житло. Буквально всі стилістики ратують за просторі та світлі приміщення, з високими стелями, великими вікнами (часто оригінальної форми). Якщо фізично немає можливості збільшити вже наявний простір, то необхідно розширювати його, принаймні, візуально:

  • використовувати світлу палітру для обробки стелі і стін, контрастно темну (яскравий) для оформлення підлог;
  • застосовувати дзеркальні і глянсові поверхні;
  • можна використовувати меблі з прозорого акрилу (пластику), вона буквально розчиняється в образі приміщення;
  • точкова систем освітлення і лінійна підсвічування, рівномірно розподілені по функціональним сегментами, допомагає не тільки відмінно висвітлити наявний простір, але і візуально його збільшити;
  • відкрите планування допомагає створювати багатофункціональні приміщення, в яких світло безперешкодно поширюється, так і домочадцям легко переміщатися між зонами;
  • часто для заповнення максимальною кількістю світла наявного об’єму приміщення, доводиться відмовлятися від текстильного оформлення вікон (якщо вони не виходять на вулицю, то така міра не зашкодить домочадцям).

 

Вітальня з панорамними вікнами

 

Не новим, але як і раніше актуальним дизайнерським прийомом є використання природних мотивів в оформленні житла. І мова не тільки про використання натуральних матеріалів для створення обробки та меблювання, декоративних елементів і текстильного оформлення. Застосування природної колірної палітри дозволяє створювати комфортну, затишну і розслаблюючу атмосферу житла, в якому так приємно відпочити від сірого і галасливого міста, безлічі рекламних білбордів і давить на психіку ілюмінації.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *