Дизайн сучасного кабінету або домашнього офісу

Дизайн сучасного кабінету або домашнього офісу

У багатьох з нас при словосполученні «домашній кабінет» мимоволі виникають асоціації з розкішним приміщенням, обробленим дорогими породами дерева, розкішними меблями – обов’язково, великим письмовим столом і кріслом з шкіряною оббивкою, важкими щільними шторами з декором і товстим килимовим покриттям, книжковими шафами зі скляними дверцятами, за якими красуються корінці колекційних книг.

Сучасний домашній офіс часто не вимагає навіть окремого приміщення, великі письмові столи більше не потрібні, гаджети наших днів поміщаються на невеликих стільницях-консолях. Але навіть сама скромна за розмірами робоча зона потребує гідного оформленні. Скільки б часу ви не проводили за комп’ютерним або письмовим столом – це функціональний сегмент повинен відповідати вимогам ергономіки, практичності й естетичності. Ми підготували для вас 100 фото реальних дизайн-проектів домашніх кабінетів (робочих зон), оформлених найрізноманітнішим чином. Сподіваємося, що ви зможете надихнутися для створення ідеального робочого місця в рамках власного житла.

Домашній офіс в окремому приміщенні

 

Якщо у вас є можливість обладнати домашній офіс в окремій кімнаті (наші вітання), то не скористатися нею просто неможливо. Багато власників квартир і приватних будинків в наші дні працюють на дому. Переваги здійснення трудової діяльності в рамках власного житла очевидні – максимально комфортна обстановка, відсутність необхідності добиратися до місця роботи на громадському транспорті та багато іншого. Але і недоліки у домашнього офісу є – часто домочадці ігнорують необхідність у приватності і відволікають від роботи. Саме тому для фрілансерів так важливо організувати зручне, практичне і функціональне робоче місце у власній оселі з максимальною можливістю усамітнення.

 

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *