Дизайн приватного будинку: сучасний інтер'єр

Дизайн приватного будинку: сучасний інтер'єр

Сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали, сировина для виготовлення меблів і декоративних елементів дозволяють нам не просто оформляти своє житло для комфортного і функціонального використання, але і втілювати свої заповітні дизайнерські ідеї. Приватний будинок в наші дні – це не тільки стіни і дах, це цілий світ для його господарів, відображення їх погляду на естетику, практичність, функціональність і красу. Досвід, накопичений дизайнерами за довгі роки існування такого поняття як «створення дизайну інтер’єру», дозволяє нам створювати оригінальні чи традиційні, практичні або розкішні, авангардні або мінімалістські – будь-які варіанти оформлення своїх осель, було б бажання і кошти. Але в різноманітті способів створення сучасного, стильного і при цьому практичного дизайну для приватного домоволодіння нескладно і розгубитися. Ми пропонуємо вам невеликий збірник практичних та ефективних порад, які зможуть допомогти при оформленні сучасних приватних апартаментів. Рекомендації дизайнерів, безумовно, не є догмою, але зможуть допомогти вам прийняти власні рішення щодо вибору концепції оформлення житла, визначитися з колірною палітрою і стилістикою, розставити акценти і створити в результаті інтер’єр своєї мрії.

Актуальні ідеї по створенню сучасного дизайну приватного будинку

Поєднання функціональних сегментів. З’єднання в межах одного приміщення декількох зон не втрачає своєї популярності. У приватних будинках цей дизайнерський прийом отримав не менше поширення, ніж в квартирах. Об’єднання декількох функціональних сегментів в одному приміщенні дозволяє зберегти простір і свободу переміщення навіть у просторах невеликих розмірів. Як правило, такі кімнати-студії володіють високим рівнем природної освітленості – два і більш масштабних вікна, в деяких випадках скляних дверей (вихід на задній двір). Суміщені простору зручні і з точки зору експлуатації, прибирання.

 

Найчастіше поєднання підлягають такі функціональні зони як вітальня, їдальня і кухня. Розташування цих трьох важливих життєвих сегментів під одним дахом дозволяє створити зручні з практичної точки зору обстановку і красиве, світле і просторе приміщення, що володіє високими естетичними якостями. За допомогою сучасної побутової техніки, що володіє високою потужністю, але низьким рівнем виробленого шуму, організація робочих кухонних процесів не заважає відпочинку в сегменті вітальні або прийому їжі в їдальні.

 

Але не тільки кухонні, їдальні і вітальні сегменти підлягають об’єднанню. Наприклад, робоче місце можна розташувати в рамках вітальні або спальні. Рідко в якій хаті відводиться окреме приміщення під кабінет (якщо основна робота одного з домочадців не відбувається в домашньому офісі). Також рідко в яких приватних апартаментах є можливість виділення окремої кімнати під бібліотеку, як правило, книжкові стелажі і шафи розміщують у вітальні або спальні (залежить від розмірів приміщень та особистих уподобань господарів).

 

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *