Дизайн двокімнатної квартири

Дизайн двокімнатної квартири

Двокімнатні квартири займають широкий пласт пропозицій на сучасному ринку вторинного та первинного житла. Між малогабаритними однокімнатними квартирами і досить дорогими (особливо у великих містах) трикімнатними – «двійки» являють собою більш або менш доступне по вартості і достатня по квадратурі житло, в якому можна без особливих проблем організувати всі необхідні життєві сегменти для комфортного проживання.

Але це не означає, що планування ремонту й можливого перепланування в двокімнатній квартирі виявиться справою простим і швидким. Архітектурні особливості споруди, нюанси проходження комунікацій, специфіка способу життя власників, їх кількість і особисте уявлення про комфортному і красивому житло – далеко не повний перелік критеріїв, що впливають на складання плану з реконструкції або ремонту у двокімнатній квартирі.

Планування двокімнатної квартири. Фото

 

Перш ніж приступити до планування ремонту в «двійці», необхідно чітко визначитися з тим, що в підсумку ви хотіли б бачити, яке житло хотіли б отримати – затишне гніздечко для сімейної пари, комфортабельне житло для сім’ї з дитиною або стильне і модне житло для холостяка? Перше, з чим варто визначитися — чи потрібна квартирі перепланування. На цей аспект складання плану по ремонту будуть впливати наступні факти:

  • квадратура житла, розташування кімнат, кількість і розташування віконних і дверних отворів, наявність балконів або лоджій, наявність і проходження несучих стін;
  • кількість домочадців і необхідність виділення особистого простору для кожного;
  • спосіб життя (якщо хтось з домочадців працює на дому, то виділення робочої зони стане необхідною умовою складання плану перепланування або розподілу наявного простору без втручання в архітектуру житла);
  • обраний стиль оформлення квартири (стилістика завжди лежить в основі проекту).

 

Планування квартири з двома кімнатами

 

 

У квартир різного планування є свої переваги і недоліки. Якщо ми говоримо про ринок нового житла, то недоліків у квартир, розташованих в новобудовах вкрай мало. Рідко на ринок нерухомості випускають житла з малої квадратурою або низькими стелями, малою площею кухні або санвузла. Тільки особисті уявлення про комфорт і особливості розподілу функціональних зон для конкретної сім’ї, або молодої пари можуть підштовхнути на перепланування нового житла.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *