Дитячий майданчик на дачі

Дитячий майданчик на дачі

Недарма більшість росіян вважають самим популярним місцем для відпочинку всією сім’єю в теплу пору дачу. На своїй ділянці можна не тільки овочі-фрукти вирощувати, але й активно відпочивати або розслаблятися на свіжому повітрі, влаштовувати посиденьки з друзями, запрошувати рідних на шашлик.

Але будь-який власник дачі або присадибної ділянки, має дітей розуміє, що одними грядками з помідорами малюків і підлітків не зацікавити. Вирішити проблему дозвілля на відкритому повітрі для дітей різних віків допоможе майданчик. Незалежно від того, чи збираєтеся ви купувати готовий варіант, замовляти виготовлення дитячого майданчика за власним проектом або зовсім все зробити своїми руками, до будь варіації необхідно підготуватися. Сподіваємося, що вам допоможе наша велика добірка проектів ігрових майданчиків для відкритого повітря розібратися в дизайні, безпеки, способи виготовлення і наповнення цього незамінного ігрового комплексу для відпочинку з дітьми.

Критерії вибору моделі ігрового майданчика

 

В даний час виробники готових рішень з облаштування ігрових майданчиків на відкритому повітрі пропонують неймовірно широкий вибір моделей. А вже при виготовленні ігрового комплексу на замовлення і зовсім немає ніяких обмежень. Від такого широкого вибору впору розгубитися. Давайте спробує обмежити масштаби вибору відповідної моделі наступними критеріями:

вік дітей та їх пристрасті у проведенні дозвілля на дачі або в приватному дворі;

  • вільна площа, яку можна буде використовувати для
  • установки ігрового комплексу;
  • фінансовий бюджет на проект.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *