Дахи приватних будинків – вибір 2017 року

Дахи приватних будинків – вибір 2017 року

Вибір матеріалу і типу покрівлі для приватного будинку в нашій країні – непросте завдання, адже покрівлі необхідно буде протистояти екстремальних кліматичних умов. Дах повинна надійно захищати житло від сонячних променів і спеки, від поривчастого вітру і опадів, сильних морозів. Очевидно, що від правильного вибору конструкції даху і матеріалів виконання безпосередньо залежить не тільки тепло і затишок приватного домоволодіння, але і його зовнішній вигляд. Тому не дивно, що домовласники шукають не тільки якість і надійність виконання покрівельних робіт, але й естетику споруди, красу або оригінальність виконання. Для того, щоб вибір способу створення покрівлі було максимально ефективним, необхідно враховувати особливості архітектури будівлі, матеріали виконання будови та подальшого настилу даху, а також кліматичні умови в конкретному регіоні. Саме про ці особливості і чинники, що впливають на вибір типу покрівлі, піде мова в даній публікації.

Дах для приватного будинку: вибираємо форму виконання

 

Перш ніж приступати до конкретного вибору типу покрівлі для свого будинку, необхідно, принаймні, у загальному ознайомитися з класифікацією. Умовно варіанти виконання даху поділяються за трьома критеріями:

  • матеріал виконання;
  • ухил покрівлі;
  • форма і тип конструкції.

 

 

Фасад заміського приватного будинку

Арочний дах

Для того щоб вибір способу виконання даху для приватного будинку був практичним, ефективним і довговічним, необхідно правильно вибрати всі три складові. Тоді ніякі погодні катаклізми не будуть страшні вашій будові. Зупинимося на виборі форми даху. Безліч варіантів допоможе не тільки знайти свій спосіб виконання даху для конкретних погодних умов (а саме вони будуть виступати ключовим критерієм), але і втілити в життя дизайнерські фантазії для створення оригінального образу будови.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *