Басейн на дачній ділянці – доступна розкіш

Басейн на дачній ділянці – доступна розкіш

В наші дні наявність басейну на дачній ділянці говорить не стільки про фінансове благополуччя його господарів, скільки про бажання і можливості проводити час активно, з користю для здоров’я і настрою на свіжому повітрі. Сучасні технології, вдосконалені будівельні та оздоблювальні матеріали дозволяють облаштувати прибудинкову територію басейном навіть тим дачникам, які не володіють великими просторами або гаманцями. Але при цьому правило «скупий платить двічі» як не можна краще підходить саме для благоустрою дачної ділянки басейном – на послуги інженерів і майстрів економити не варто. Ми зібрали для вас 75 надихаючих дизайн-проекту басейнів самих різних форм і розмірів, які можна організувати в рамках дачної ділянки. Вибирайте підходящий для вас варіант і насолоджуйтеся активним відпочинком на природі.

Переваги штучного водоймища під відкритим небом

 

Оздоровчий, активний відпочинок – мрія багатьох власників дачних ділянок. Якщо якихось 10-15 років тому таким мріям так і не судилося збутися, то в наші дні облаштувати басейн для охолодження в жаркий день на власній ділянці може практично кожен. Різноманіття чаш (їх дизайн, розмір і спосіб виконання) дозволяє знайти свій ідеальний варіант кожному. Потрібно тільки визначитися з тим, що саме вам потрібно – комусь необхідний неглибокий басейн для організації відпочинку дітей (улюблене місце для потроєння ігор з оздоровчим ефектом), іншим необхідний масштабний водойма для тривалих запливів, тренувань з плавання та інших водних видів спорту.

 

Сучасний дачну ділянку вже мало чим нагадує присадибні ділянки двадцятирічної давності. Нинішні власники заміського житла не обмежуються посадкою дерев та влаштуванням грядок на своїх ділянках. Ландшафтний дизайн, що відповідає всім вимогам естетики, комфорту і функціональності – пріоритет сучасного дачника. Необхідний непросто зелений оазис свіжості для відпочинку від міської суєти, а цілий комплекс практичних, але при цьому сучасних і зовні привабливих атрибутів для активного і пасивного відпочинку. Басейн у цьому випадку здатний стати і улюбленим місцем для ігор, тренувань та відпочинку всієї родини, а також приводом для гордості і демонстрації всім друзям-знайомим, гостям та сусідам.

Види басейнів для установки на дачній ділянці

 

Якщо говорити умовно, то весь асортимент сучасних магазинів можна розділити на три основні групи басейнів:

  1. стаціонарні;
  2. розбірні (портативні);
  3. надувні.

 

 

Безумовно, всі басейни відрізняються за формою і розмірами, способом виконання глибини (однорівневі і багаторівневі). Саме ці критерії і будуть становити основу вибору для кожного конкретного випадку. На якому саме варіанті басейну зупинити свій вибір ви вирішите, виходячи з власних бажань, уподобань, фінансових можливостей, розмірів ділянки і особливостей ландшафту.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *