100 красивих ідей даху для приватного будинку

100 красивих ідей даху для приватного будинку

У покрівлі будь-якого приватного будинку неймовірно відповідальна і багатопрофільна завдання – протягом всього терміну служби вона повинна захищати житло від снігу, дощу, вітру, палючих сонячних променів і зимових морозів.

Для того щоб зберігати тепло і затишок в будинку, дах повинна бути правильно спроектована конструкція і матеріали виконання повинні бути обрані з урахуванням нюансів архітектурної будови й особливостей кліматичних умов. Але крім раціонально обраної форми, надійних матеріалів і якісно здійсненого монтажу, будь-який господар бажав би бачити не тільки захист свого житла від примх природи, але і зовнішній привабливий елемент будови, що прикрашає будівлю або додає оригінальність в його образ.

Покрівля для приватного будинку – різноманіття форм

 

Ви напевно вже бачили безліч варіантів виконання дахів при будівництві сучасного житла. Різноманіття форм допоможе не тільки визначитися з найбільш підходящим способом захисту будівлі від погодних умов, але і знайти своє рішення для реалізації дизайнерських ідей для створення оригінального образу. Перш ніж приступити до вибору типу покрівлі для власного житла, має сенс ознайомитися з конструктивними особливостями різних варіантів її виконання. Якщо говорити про глобальному поділі дахів на види, то основними критеріями є:

  • тип матеріалу;
  • ухил покрівлі;
  • вид і форма конструкції.

 

Саме правильний вибір цих трьох складових допоможе створити дійсно надійне, міцне і довговічне покриття будівлі, яка зможе витримати всі нюанси кліматичних умов. Основний вплив на вибір типу конструкції будуть надавати погодні умови в даній місцевості – немає сенсу зводити дах з невеликим ухилом в місцях з великою кількістю опадів в зимовий час (сніг буде накопичуватися і згодом руйнувати конструкцію).

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *