100 ідей оформлення ганку заміського будинку

100 ідей оформлення ганку заміського будинку

Ганок – це конструкція, яку ми бачимо першої, підходячи до входу в будинок. При цьому абсолютно неважливо заміське домоволодіння ми маємо на увазі або міське. Ганок будівлі необхідно не тільки для зв’язку з вулицею, але й для забезпечення плавного переходу від рівня землі на ділянці до рівня підлоги в будинку. Ганок виконує і санітарну роль – пил і бруд, яку ми несемо на підошвах, не потрапляє безпосередньо в наше житло, а проходить деяку гігієнічну зону – сходинки і майданчик перед входом. Якщо ганок з’єднується з терасою або верандою, то воно перестає бути лише домінантою головного входу в житло і може стати місцем для відпочинку, прийняття їжі, організації барбекю і навіть другий вітальні. Але як організувати оформлення головного входу в будинок таким чином, щоб і зовнішній вигляд фасаду будівлі перетворити і функціональну складову конструкції поповнити? Сподіваємося, що значна добірка дизайн-проектів різних варіантів виконання майданчика перед входом, допоможе вам правильно запланувати будівництво ганку або перетворити вже наявне будова.

Архітектурні особливості і варіанти виконання ганку

 

Як правило, конструкція ганку планується спочатку, під час складання проекту будівлі. А ось його розширення і можливі трансформації можуть відбуватися вже значно пізніше, коли в процесі експлуатації будинку з’ясовується, що необхідна відкрита веранда перед домом для вечірніх чаювань або тераса для прийняття повітряних ванн, а може і зовсім – додаткове всесезонна приміщення, що збільшує площу всього заміського житла.

 

 

В сучасному стилі

 

В залежності від масштабів заміського домоволодіння і потреб господарів, ганок може являти собою звичайний двох — або односхилий козирок, невелику площадку перед вхідними дверима і кілька ступенів (вага залежить від висоти фундаменту будинку). Але навіть така проста конструкція повинна бути витримана в одному стилі з виконанням фасаду всього будинку. Навіть якщо козирок перед вхідними дверима було вирішено зробити акцентним елементом фасаду, матеріал виконання і загальний стиль оформлення повинен бути єдиним.

 

 

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *