Гірлянди своїми руками – естетично, оригінально і економно

Гірлянди своїми руками – естетично, оригінально і економно

Будь handmade зараз на піку популярності. Створювати креативні декоративні елементи для будинку своїми руками не тільки вигідно, але й стильно, сучасно, в дусі останніх тенденцій. При цьому необов’язково володіти особливими навиками, рідкісними матеріалами або спеціальними інструментами – більшість ідей для декору прості у виконанні і не вимагають великих витрат. Для втілення деяких задумів ще й від непотрібних речей позбутися вийде або утилізувати предмети побуту, які тільки займають місце на полицях. Одним з найбільш простих, швидких, але при цьому ефективних способів прикраси житла є виготовлення гірлянд. Перед вами 100 ідей створення різноманітних гірлянд для різних випадків життя – надихайтеся!

Паперові гірлянди

 

Паперові гірлянди – найбільш простий у виконанні, дешевий і швидкий спосіб перетворити простір. Гірлянда з паперу може виступати в якості акцентного елемента інтер’єру, зонувати приміщення на функціональні сегменти або виділяти те чи інше місце, вказувати на певну тематику або стиль виконання дизайну кімнати, а також просто служити декоративним елементом.

 

 

Об’ємна геометрія

 

Найбільш простий варіант створення гірлянди з паперу – плоский. Заготовки з паперу потрібної вам форми) просто прострачиваются на машинці або приклеюються до мотузці, щільною нитці або стрічці. Якщо акуратно поводитися з такою гірляндою, то нею можна буде скористатися не один раз.

 

Паперова бахрома проста у виготовленні, але виглядає дуже ошатно, святково. Просто використовуйте двосторонню бахрому для більшої пишності виробів.

Molly projects shot in the studio

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *