Декоративні подушки своїми руками

Декоративні подушки своїми руками

Декоративні подушки давно стали важливою частиною текстильного оформлення багатьох приміщень. Зустріти цей функціональний і при цьому декоративний елемент можна не тільки у вітальнях, але і спальнях, дитячих кімнатах, їдальнях і навіть кухонних приміщеннях сучасного житла. Декоративні подушки. Крім виконання своєї основної функції — забезпечення найбільш комфортного розташування в зоні відпочинку будь-якої кімнати, можуть виступати в якості акцентного елемента інтер’єру (сповняючись в яскравому або контрастному вигляді) або служити орієнтиром у виборі стилістичного напрямку в оформленні простору. Словом, декоративні подушки потрібні нам не тільки для зручності, але і краси. Особливо приємно, що виготовити цей нехитрий предмет декорування можна своїми руками. Ми зібрали для вас 100 ідей по створенню практичних і красивих, стильних і вигадливих, яскравих і нейтральних, гладких і фактурних, подушок на будь-який смак, для різних варіантів оформлення ваших осель. Надихайтеся, заряджайтеся ідеями і творіть красу для власного житла.

Як використовувати декоративні подушки

 

Помилкою вважається факт того, що декоративних подушок місце тільки в зоні відпочинку вітальні. Красиві подушки і валики можуть стати частиною текстильного оформлення спального місця. Зручні подушки можна використовувати для комфортного розташування в їдальні або кухні (наприклад, в обідній зоні з так званим «куточком»). Декоративні подушки можна використовувати не тільки в інтер’єрі житла, але і за його межами. Наприклад, для підвищення комфорту зони відпочинку із садовими меблями, виставленої на відкритій веранді або терасі, можна використовувати різні види подушок, в тому числі і декоративних.

Квітковий декор

За допомогою яскравих декоративних подушок простіше і швидше за все змінити характер інтер’єру. Якщо все приміщення виконано в світлих або нейтральних тонах, то яскравий текстиль в зоні відпочинку з легкістю стане акцентним елементом. Для глобальної зміни колірної температури і динаміки дизайну досить поміняти чохли на подушках, забезпечують комфорт зони відпочинку.

 

 

З допомогою подушок на дивані або ліжку, в невеликих кріслах або масштабних ансамблях, на персональних стільцях і навіть гойдалці можна однозначно визначити стилістичне оформлення інтер’єру. Наприклад, на присутність морського або пляжного стилю вкаже текстильне оформлення з використанням синьо-білої смужки, зображення кораблів, якорів, черепашок, мешканців різних водойм.

 

В’язані вироби

 

Від в’язаних чохлів для подушок так і віє домашнім затишком і комфортом. Ідеальний варіант для скандинавської стилістики оформлення приміщень. Але і багато варіації сучасного стилю з легкістю візьмуть подібний декор. Красива фактурна в’язання в нейтральних тонах стане гармонійним доповненням до оформлення зони відпочинку, а яскраві нитки допоможуть створити необхідний колірний акцент, якщо способу диван, крісла або ліжка судилося виділятися на загальному тлі.

 

 

 

З чим у вас асоціюється слово пряжа? А шерсть? Напевно багато хто скаже, що сазу представили овече руно. В’язання з вовняних ниток подушок у формі овечок – неймовірно гармонійне рішення. А вже про оригінальність отриманого результату і говорити не доводиться – такі декоративні подушки піднімуть настрій навіть в самий похмурий день.

Білосніжне мереживо, створене вручну, буде відмінно виглядати на лляних або бавовняних чохли для подушок.

C

C

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *