Декор стін – 100 оригінальних ідей

Декор стін – 100 оригінальних ідей

Будь декорування – завершальний і найприємніший етап будь-якого ремонту. Якщо говорити про декорі стін у кімнатах помешкання, то цей процес сприятливо впливає не тільки на образ інтер’єру, але і творчі здібності господарів. Втілити свої дизайнерські мрії в реальність найпростіше саме за допомогою декоративних елементів. Навіть невелика зміна в оформленні стін приміщення призводить до колосальної зміні образу інтер’єру. А для цього часто зовсім небагато треба. Якщо ви маєте певні навички у сфері handemade, вільний час і величезне бажання перетворити дизайн тієї або іншої кімнати у ваших апартаментах, то ця добірка оригінальних, практичних, креативних і нескладних у виконанні ідей, для вас.

 

Якщо ваша мета – унікальний дизайн

 

З найдавніших часів люди займалися прикрасою стін своїх осель. Якщо можна назвати стінами печери, в яких були знайдені перші наскальні малюнки. В наші дні необов’язково володіти високими художніми якостями, навички рукоділля, щоб прикрасити своє житло оригінально, стильно і естетично. До наших послуг не тільки різні матеріали і пристосування, які полегшують виготовлення декоративних елементів, але і досвід поколінь, накопичений за багато років самого поняття прикраси свого будинку.

 

Безумовно, будь handemade підвищує рівень унікальності інтер’єру. Це найбільш простий спосіб створення непросто креативного, а неповторного дизайну того або іншого приміщення. Але настінний декор може виконувати не тільки функції прикраси інтер’єру. За допомогою використання різних колірних і фактурних рішень для декорування стін можна приховати будь-які недоліки обробки і навіть конструктивні особливості, можна відвернути увагу від невдалого оформлення функціональної зони і виділити головний сегмент приміщення.

 

Настінний декор

За допомогою настінного декору нескладно відстрочити виконання ремонту – косметичного або глобального. Не кажучи вже про те, що освіжити обстановку приміщення, надати їй нові нотки характеру, створити колірної або фактурний акцент – все це нескладно зробити за допомогою настінного декору, який не зажадає від вас великих витрат. А якщо виконувати будь-які декоративні роботи спільно з домочадцями, то крім красивого інтер’єру можна отримати відмінну можливість для зближення, спільного проведення часу батьків з дітьми.

 

 

Картини, постери і не тільки

 

Один з найбільш стародавніх і при цьому дієвих способів декорування стін – використання картин, різних панно, плакатів в рамках і не тільки. Сучасні дизайнери пропонують спробувати себе у сфері декорування власного житла навіть тих, хто далекий від образотворчого або декоративно-прикладного мистецтва. Використовуйте готові рамки для картин або фото, які продаються в магазині (або виготовте свій варіант, якщо володієте навичками столярної справи) в поєднанні з підручними засобами – гілочками, прутиками, заготовками з паперу або матеріалу. Надати композиції потрібну колірну гамму простіше всього за допомогою акрилових фарб.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *