Декор пляшок своїми руками

Декор пляшок своїми руками

Для того щоб привнести в повсякденне атмосферу життя і свого житла трохи оригінальності і креативу, достатньо трохи фантазії, вільного часу і невеликий набір підручних засобів. Будь-які види handmade зараз на піку популярності – в інтернеті можна знайти безліч майстер-класів виготовлення найрізноманітніших предметів декору, якими можна прикрасити інтер’єр. Шедевр прикладного мистецтва може народитися буквально з непотрібних залишків, обрізків різних матеріалів. В даній публікації нам хотілося б звернути вашу увагу на такий вид декоративно-прикладного мистецтва, як прикраса пляшок. Сподіваємося, що наша добірка з 100 різних ідей з декорування пляшок надихне вас на подвиги для прикраси житла, виготовлення подарунка або створення практичного, але при цьому красивого предмета побуту.

 

Декор пляшок нитками

 

Способів створення декору для пляшки безліч і вибір кожного з них залежатиме від того, який кінцевий результат вам потрібен. Чи бажаєте ви прикрасити пляшку для подарунка або потрібен декор для весільного столу, може бути, ви будете зберігати в пляшці спеції або використовувати її в якості вази, можливо ви просто шукаєте можливість прикрасити свій інтер’єр, привнести в нього яскраві фарби або оригінальні ідеї. У будь-якому випадку, знайти свій оптимальний спосіб декорування пляшок зможе кожен.

 

Поетапне створення декору

 

Отже, найчастіше пляшки декорують для наступних цілей:

  • в якості прикраси весільного столу (зазвичай оформляються дві пляшки шампанського, але можливі варіанти);
  • подарунок на будь-який вид урочистості;
  • декоративний елемент для вітальні, спальні, їдальні;
  • в кухонному просторі пляшка, наповнена спеціями, несе функціональне навантаження і виконує роль декоративного елемента;

у ванній кімнаті пляшка з кольоровою морською сіллю виконує аналогічні функції

 

Декор для весільного столу

Весільної традиції прикрашення столу молодят двома красивими пляшками шампанського вже багато років. Після весілля так звані «бики» залишаються у молодят і зберігаються на почесному місці. Перша пляшка відкривається на річницю весілля, а друга — після народження первістка. Враховуючи такий довгий шлях весільних пляшок, їх оздоблення приділяється особлива увага. Останнім часом все оформлення весілля має свою, унікальну концепцію, на основі якої підбирається колірна палітра і декор буквально кожного предмета інтер’єру, сервірування столу і всілякого декору.

 

Строгий дизайн

Але існують і універсальні варіанти оформлення пляшок для столу молодят. Найприємніше, що здійснити перетворення простих пляшок можна своїми руками, за невеликий термін і не витратившись сильно на матеріали. Найчастіше пляшки оформляються аналогічно зовнішнім виглядом нареченого і нареченої – це вже, що називається «класика жанру», перевірена часом.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *